Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Holnapra fogalmazást kell...

Destruktor kérdése:

Holnapra fogalmazást kell írnom angolból! HELP?

Figyelt kérdés

Holnapra a kedvenc sorozatomról kell fogalmazást írni angolul,de 2 TZ-re is kell tanulnom.A fogalmazással regeteg időm elmenne kérlek segítsetek!Itt a magyar szöveg(wikipedia):

A Breaking Bad nagy kritikai elismerést kapott, különösen az írói és filmezési munkákért, de a színészek teljesítményét is nagyra méltatták. A sorozat ez idáig hét Emmy-díjat nyert el, melyből három egymást követő évben Bryan Cranston vitte el a legjobb színésznek járó díjat drámasorozat kategóriában, kettőt Aaron Paul kapott drámasorozat legjobb mellékszereplője kategóriában, egyet Anna Gunn drámasorozat legjobb női mellékszereplője kategóriában, valamint a sorozat 5/1. évada elnyerte a legjobb dráma sorozat díját is.


A sorozat 2008. január 20-án indult az AMC kábelcsatornán, ahol öt évadon át volt látható. Utolsó évada 2013. szeptember 29-én ért véget.

Előre is köszönöm!

?



#sorozat #angol #fogalmazvány
2014. okt. 7. 17:29
 1/3 anonim válasza:
Ennyi erővel kikereshetted volna ennek a szövegnek az angol nyelvű verzióját a wikipédián.. csak annyi, hogy angolul nyelvű találatokra keress.
2014. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Huh. Merész, szerintem senki nem fogja megírni helyetted a fogalmazásod... Nem akarok nagyon bunkón hangzani, de mivel TZ biztos, hogy a tanárod nem egy nap alatt mondta, hogy készülj fel rá. Az hogy most neked 2 re kell gyorsan tanulni mert eddig hanyagoltad...

Én is voltam iskolás, tudom néha tényleg sokat kérnek de azért ennyire nem "lehetetlen". Plusz túléltem anélkül hogy a gyk-ra jártam volna, hogy mással megírassam a beadandómat...

+ pont a szép "kérésért"

- (ha) elküldesz a p*csába. :D

2014. okt. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem küldelek el a "p*csába" 1. Mert tiszteletben tartom, hogy idősebb vagy és tapasztaltabb 2. Mert teljesen megértem az álláspontodat...De kérlek miért kell egy ilyen személyiség romboló "lusta vagy halj meg" szolidabb keretek között megfogalmazott kommentet beszúrni, ha az adott kérdés már nem aktuális és nem segítesz vele?!Nagyon rosszul esett, mivel rengeteget tanulok, de egyszerűen nem maradt időm erre a hitvány fogalmazásra és igen, volt pofán be írni a gyk-ba...
2014. okt. 26. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!