Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az analízist meg lehet tanulni...

Az analízist meg lehet tanulni? Már 3-szor buktam belőle, egyszerűen nem tudom megérteni.

Figyelt kérdés
Gazdasági szakra járok. Sosem voltam jó matekból, de mindig érdekelt a gazdaság, de hiába foglalkozom vele, egyszerűen nem tudom megérteni. :( A többi tárgy ami sok embernek gondot jelent, pl. számvitel, mikro, makro azokat simán megcsináltam, semmiből sem buktam, csak analízisből, de abból már 3-szor.. :( Mit tegyek szerintetek?

2015. febr. 11. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Analízis 1? Ha a konzi vagy szaktárs sem tudja elmagyarázni, akkor javasolni tudom, hogy középiskolai tanárral nézzétek át, ha nem jártál faktra. Egyszerűbben el tudja magyarázni az alapokat.
2015. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi nem megy az analízisen belül?
2015. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
határértékszámítás, integrálás. a deriválás naggyából megy.
2015. febr. 11. 20:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz más tankönyvvel. Igaz, nekem az alapokkal nem volt bajom, de átfogóan úgy értettem meg, hogy találtam egy megfelelőbb tankönyvet.
2015. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Ez triviális.
2015. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt az analízis "Bibliája":


[link]

2015. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

edubase.hu

mateking.hu

nekem sokat segített.

2015. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bólyi sorozatos könyveket (példatárak kidolgozott feladatokkal) ajánlanám a deriválás és integrálás támaköréből.
2015. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Integrálásból pl Bárczynak van egy nagyon jó könyve, én onnan tanultam meg integrálni kb 3-4 nap alatt. Első 100 oldalt végigcsinálod már sínen vagy. (nagyon jól el van magyarázva egyszerűbb példáktól bonyolultabb esetekig)
2015. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!