A hármas feladatban hogyan kell fölírni az integrált? Mik a tartományok?


[link]


2016. jan. 18. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. jan. 18. 19:17
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az x y sík felett integrálsz egy z=f(x;y) függvényt az x y síkon értelmezett y=x^2 és y=sqrt{x} függvények által határolt terület felett (az (1;1) pontban metszik egymást), így az egyik integrálnál a határok: 0 és 1, a másiknál pedig az alsó x^2, a felső sqrt{x}. Mindegy, melyik melyik.
2016. jan. 18. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, nem mindegy melyik melyik. A küső integrál határába menjenek a számok :)


V = 1/3 -nak kell kijönnie elvileg :)

2016. jan. 18. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
*külső
2016. jan. 18. 19:32
 5/6 A kérdező kommentje:

:O


Eddig miért nem találtam ezeket a videókat? :DD

Ezek nagyon jók :)


Köszönöm.

2016. jan. 18. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínűleg nem kerested. :) Szívesen.
2016. jan. 18. 19:36