Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnám megúszni a...

Hogyan tudnám megúszni a szalagavatót?

Figyelt kérdés

11. évfolyamra járó 17 éves fiú vagyok, jövőre lesz a szalagavató, de egyáltalán nincs hozzá kedvem. Egyrészt szinte mindenkinek van már párja, kivéve nekem, és nem is hiszem, hogy találnék egy olyan lányt, akivel szívesen táncolnék, másrészt pedig az egész felhajtás hidegen hagy. Általános iskolában szintén volt egy ilyesmi tánc a vége felé, azon részt vettem, de sem nekem, sem sok másik évfolyamtársamnak nem volt túl pozitív élmény.


Hogyan tudnám megúszni a jövő évi szalagavatót? Persze, mondhatnék egy egyszerű nemet, de az valószínűleg egyrészt kicsit kínos lenne, másrészt meg mindenkinek magyarázkodnom kéne. Én valami más, valamivel ötletesebb kifogást szeretnék, például valami olyan elfoglaltságot, ami miatt pont nem érnék rá.



2019. szept. 8. 23:43
1 2
 11/14 anonim válasza:
23%

Szerintem menj el. Én sem akartam egyáltalán, aztán 1 lány rávett, és nagyon imádtam.. Például a próbák valami nagyon jó hangulatban teltek. Maga a tánc meg csodás volt. Na meg a csajok.. ezt bűn kihagyni.

De ha tényleg semmi áron nem akarsz, akkor mond, hogy nem és kész. Nem bonyolult.

2019. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Elmentél végül?

Jó döntést hoztál, esetleg megbántad?

2021. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy el is maradt a szalagavatójuk a kovidból adódóan.
2021. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Amúgy elmondanám,hogy megmondod jóelőre szólsz,hogy nem mész, azt nem tudnak micsinálni erőszakkal odarángatni.

Pl öcsém teljesen kihagyta, nekem meg egyik osztálytársam a "vonulgatást feltűzött szalagunkkal" -t hagyta ki, ofő hátrafordult, és jelzett neki, hogy mikor nem oda néz a kamera, és ő kislisszant; ő talán a táncban se vett részt; másik osztálytársam meg a vonulgatást azt még végigcsinálta, de egyáltalán nem táncolt, se osztálytáncban , sem keringőben; sőt, volt mégvalaki aki nem táncolt.

2021. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!