Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pénzügy és számvitel alapképzé...

Pénzügy és számvitel alapképzésre hova érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés

Pénzügy-számvitelre szeretnék jelentkezni, de még nem tudom hova. A BGE PSZK és ELTE GTI között próbálok dönteni, de eltérő véleményeket hallottam mindkettőről. Az érdekelne, hogy a két diploma közt lenne-e a gyakorlatilag különbség, hogy például az egyikkel jobban el tudok helyezkedni.

Ti melyiket javasolnátok?

Előre is köszönöm!



2019. dec. 27. 00:05
1 2
 11/12 anonim válasza:

BGE-re ne gyere, ha nem akarsz agyérgörcsöt kapni.

Harmadévesként azt mondhatom, hogy sok pénz, sok szívatás, kevés valós tudás, rengeteg gyomorgörcs és ideg. Nekem kb minden évfolyamtársam ki van idegileg az egyetemtől, és mindenki megbánta, hogy idejött. Pl ha számvitelre szakosodsz, akkor nem tanulsz adóbevallást csinálni, és könyvelőprogramon könyvelni az egyetemen.... csak papíron. Ez aztán a piacképes tudás, hogy kikerülsz a való életbe, és egy SZJA bevallást sem tudsz megcsinálni...

2020. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a zöld kéz. :) Eredetileg oda terveztem jelentkezni, de a távolság miatt (főleg) már nem. Jó volt hallani egy szinte már végzett hallgató véleményét is.
2020. jan. 23. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!