Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyet megtehet egy tanár?

Ilyet megtehet egy tanár?

Figyelt kérdés

Csatlakoztam online órához és azt mondta a végén, hogy azért elég gáz,hogy nem szólunk hozzá az órához,csak köszönünk és aztán nem szólalunk meg egyáltalán.


Lehet, hogy befogom írni a hiányzást, mondta.



Ilyet szabad?



2020. ápr. 1. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
1%
Miért ne szabadna? Órai munkának számít, ha nem csinálsz semmit csak bámulsz magad elé, mindegy hogy otthon online teszed, vagy a padban.
2020. ápr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha meg mindenki dumálna az lenne a problémája.. (jogosan)


Mondjátok meg neki, kérdezzen konkrét személytől, akkor nem lesz felesleges dumálás, de tud kérdezni.

2020. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
ha jelen voltál akkor jogtalan a hiányzás mindenképpen - szólni kell szülőknek és igazgatónak, szívózik max azzal tud, h órai munkára vés be elégtelent, de akkor meg mindenkinek be kell írnia, de azon meg erősen lehet vitatkozni, pláne jelen körülmények között, h mi az elvárt "órai munka", és az is elég feltűnő ha az egész osztályt elmarasztalja ezzel. fel kellene fognia hogy módszertant kell váltania, a távoktatás nem egyenlő az osztálytermi oktatással.
2020. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Így szokott lenni, konkrét embertől kérdez


Nekem nem az a bajom,hogy nem tudom,hanem utálok sok ember előtt beszélni :/

2020. ápr. 1. 19:48
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom válaszolsz te is rá, ha tőled kérdez, akkor meg mi a baja? Egyszer csináljátok, hogy beszéltek, elcseszitek az órát, utána talán rájön a tanár, hogy nem kéne feleslegesen

cseszegetni titeket. Meg lehetne kérdezni tőle, hogy melyik a jobb verzió..

2020. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet!

Bár ez a tanár eléggé szeret rosszindulatú lenni..

Egyszer valami gyereknek kémiából 4,8 as átlagra lefele kerekített,és nagyon jól tudta,hogy ebben az irányban szeretne tovább menni.


Beszél szerintem össze-vissza,már nem százas...

2020. ápr. 2. 10:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban tennéd, ha a frusztrációdat nem itt engednéd ki - beszéld meg a szüleiddel, vagy idősebb testvérrel. Esetleg írj egy udvarias emailt a tanárodnak, hogy ezt-és-ezt nem érted, miért csinálja. Ha udvarias maradsz, nem kell, hogy nagy ügye legyen belőle.

Jobb, mint besározni a tanárodat gyakorin.

2020. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Igen szabad ilyet tenni, de kérdezzen és akkor van mire válaszolni.
2020. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, aki azt írja, hogy a tanárnak szabad ilyet csinálnia az volt valaha diák?? Nyilván nem írhat be emiatt hiányzónak senkit, mert nem szólalt meg az órán! Vagy szólt volna óra közben, hogy nyugodtan szóljatok hozzá, ha van valami érdemi gondolatotok vagy próbált volna interaktív kérdéseket feltenni. Nem értem, hogy egy világjárvány közepette még vannak tanárok, akik a gyerekeken élik ki a frusztrációjukat. Az ilyen nem tanárnak való!
2020. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!