Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi gimnáziumokról?

Figyelt kérdés

Fazekas Mihály Gimnázium

Radnóti Miklós Gimnázium

Eötvös József Gimnázium

Karinthy Frigyes Gimnázium

Madách Imre Gimnázium

Toldy Ferenc Gimnázium



Minden érdekel!

Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2020. ápr. 27. 08:34
1 2
 1/19 anonim válasza:
24%
Minden kihalt faluban van belőlük kettő. Konkrétan melyikre vagy kiváncsi?
2020. ápr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A budapestiekre😄
2020. ápr. 27. 10:27
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak a Budapesti Toldyt ismerem.

Ismerős odajár és imádja.A gyerekek segítő készek

láttam hogy a nagymamának segítenek felvinni a táskáját.

2020. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És tanulás szempontjából milyen? Mennyire számít elit iskolának Pesten?
2020. ápr. 27. 12:49
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem elég elit iskola.

A mi sulinkban mindenkinek egy álma válna valóra ha oda járhatna.

Tanulás szempontjából igen sokat kell de az ismerősünk szeret tanulni mert szerinte izgalmas új dolgokat megismerni megtanulni.

Remelem tudtam segíteni 😁

2020. ápr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én vagyok az #3 és a #5 is kicsit javítanék magamon


Szóval :

Ismerősünk aki a Toldyba jár ő szeret tanulni . Élvezi ha új dolgokra ismeretekre tehet szert.Mindeki aki a Toldyba jár megdolgozott érte és figyel az órán mert érdekli miről van szó😃 (a nyílt nap alapján legalábbis )

Hallotam már olyat is hogy a Toldy egy “verseny istálló”de azért ez egy csöppet sincs így.

A programok nagyon jók az iskolai élet mozgalmas.

Egy tanár akit ismerünk és a Toldyba tanít ő mondta nekem hogy szereti a diákokat és a tanár kollégái nagyon jófejek.


Persze ezek csak az én véleményeim és az ismerőseimé. Ha valamire még kiváncsi vagy írj nyugodtan 👍🏼

2020. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én a Madáchról mesélnék...

A Madách egy nagyon jó kulturális élettel rendelkező iskola, főleg a Thália színjátszókörük miatt. Nagyon jó a hangulat, és azért kell itt is tanulni. Nem versenyistálló, de elitgimi, és sok a protekciós. Mindenképpen megéri ide jönni.


Most nézelődsz a sulik között, át akarsz jelentkezni, vagy már felvettek valahova?

2020. ápr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok, és az Eötvösről azt hallottam, hogy az tényleg versenyistálló, talán az ország legjobb iskolája, és 90 pontos központi alatt rád se néznek.
2020. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#3 köszönöm a segítséged! 😊

7# neked is köszönöm a segítséged!😊 Igazából csak érdeklődök, nézelődök a sulik között.😅

2020. ápr. 27. 17:14
 10/19 anonim ***** válasza:
A Madáchot ismerem, erős iskola, ahol kell tanulni, de mellette a közösségépítésre is nagy hangsúlyt fektetnek. Olyan iskola, ahol számít a diákok véleménye, bátran ajánlom!:)
2020. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!