Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az egyetemi gólyatábor?...

Milyen az egyetemi gólyatábor? Megéri elmenni? Vélemények?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem nagyon tudom, miről szólhat egy ilyen tábor. Sok helyen hallom hogy az egyetemi gólyatábor csak a piálásról szól és hogy amúgy nagy szar az egész. Nektek mi a véleményetek, tudnátok segíteni hogy megéri-e elmenni, vagy sem?

2020. júl. 3. 21:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Összességében arra jó, hogy összehozza az idegen arcokat, számomra sokszor fura feladatokkal. A puia is természetesen megjelent a sorfeladatokban, meg este is. Viszont mindig elmodják, hogy semmi sem kötelező, de ajánlott. Ha te azt mondod, neked ez sok, akkor nem csinálod az adott dolgot, senki se fog megszólni érte.

Én nekem annyiban segített ez a pár nap, hogy kiléptem a komfortzónámból és bátrabb lettem ezáltal. Viszont az emberekkel akikkel ott jóban lettem, nem a szaktársaim voltak, és egyáltalán nem tartom már felük a kapcsolatot. Ezt sajnos mástól is hallottam, hogy ugyan így volt ezzel. Viszont jó élmények voltak, az egyetem bulis részébe bevezetett, ami utána annyira már nem is hiányzott.


A szállás nálunk is rossz volt, a fürdő-wc is. A kaja se volt túl jó. De igazából még se ez maradt meg mint élmény.

2020. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor az nem gáz ha úgy megyek oda, hogy az égvilágon senkit nem fogok ismerni?
2020. júl. 5. 11:21
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én se ismertem senkit, nálam ez általában nehézség is. De ezzel sokan vannak még így szerencsére, szóval mindenki próbál barátkozni. :)
2020. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó gólyatábor egy kicsit felnőtté (is) tesz: fel kell magad találnod egy idegen közegben - nincsenek apucik meg anyuciék - és magadért kell helytállnod. Nem egyszerű, de valahol, valamikor el kell kezdeni.

Ezeknek a gólyatáboroknak az egyik alapvető célja, hogy elősegítse az asszimilálódásodat, a közösségbe illeszkedésedet, hogy megkönnyítse a család szoros berkeiből való kilépésedet.

2020. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
En imadtam minden percet! Mondom ezt ugy, hogy nem iszom :D A csapatvezetoink a legaranyosabb emberek voltak a vilagon, es nem csak a taborban, hanem az egesz elso evunk soran szamithattunk rajuk, es tenyleg rengetegszer segitettek nekunk, ami nagyon jol jott, mikor el voltunk veszve a kreditindex szamolasban peldaul. :D En egyaltalan nem bantam meg, hogy elmentem, fantasztikus embereket ismertem meg ott, koztuk a lakotarsam is, a bulik is nagyon jok voltak, nekem tenyleg eletreszolo elmeny volt az egesz. Szerintem az sem baj egyebkent, ha kihagyod, nalunk nagyon hamar beteltek a ferohelyek, ezert sokan nem tudtak jonni, de igy is baratokra leltek. Ha szereted a csapatepito jatekokat, szeretsz uj embereket megismerni, szeretsz kilepni a komfortzonadbol, en azt ajanlom, hogy menj! Amugy a mi szallasunk sem volt epp a legjobb, de arra az 1-2 orara, amikor ott tartozkodtunk, pont eleg volt.
2020. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jól hangzik amiket írtok, úgyhogy most már csak amiatt kell izgulnom, hogy a vírus miatt megtartják-e xd Ezek után ajánlom :D
2020. júl. 7. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!