Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Corvinus-o...

Mi a véleményetek a Corvinus-osokról? Tényleg nagyképűek?

Figyelt kérdés
Nyilván nem vetíthető ki mindenkire, de tényleg igaz a többségre, hogy beképzelt/nagyképű?

2020. szept. 23. 16:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
Ez ott elit magánegyetem, ahol én három méteres zöld ufó!
2020. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%
Ne szidjátok annyit a BCE-t. Jó egyetem, csak nem annyira mint a túloldal.
2020. okt. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Nem vitatom, hogy mennek oda sokan azért, amire az egyetem való, de sok dísz csaj főleg azért, mert ott van a többi ilyen kretén, bulikák, hasonszőrű fiúkák. Ha látsz egy szénné sminkelt, mindenhova kiöltözve járó egyetemista pitsát, az vagy BGE vagy Corvinusos.
2020. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

Én csak azt nem értem - és nem csak a corvinusos közgazdász hallgatóknál - hogy amikor szakdolgozatot írnak, miért nevezik kutatásnak azt, hogy kitöltetnek egy tök értelmetlen kérdőívet a tizen valahány ismerősükkel, barátjukkal. Ezt kötelezően kiadják nekik? Én nem tudom elképzelni, hogy ezt egy szakdolgozatba bele lehet helyezni és mindig sajnálom azokat, akik ilyeneket osztanak meg/küldenek el.


Egyébként a kérdésre, nem, szerintem ez egyénfüggő. Nekem sok kollégám volt/tanul a Corvinuson és eddig nem éreztem volna azt, hogy ők nagyképűek lennének, lehet csak pont rossz embereket fogtál ki.

2020. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
17%

14

Azért nevezik kutatásnak, mert két szemöldökrajzolás között ez komoly kutatómunkának számít. Btw valami 3000 közgazdász végez évente, ez tök látszik a jó gazdaságunkon. De nem baj, valami Kovács Józsi Bt.-nél jók lesznek titkárnőnek vagy adminisztrátornak. :D

2020. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
13%
Bocsi, nem annyira ide tartozik, csak érdekelne, hogy a Corvinus egyetemre jártak szakdolgozata fent van az oldalon, szépen rá lehet keresni egyes emberekre, meg témákra, viszont az elvileg tavaly végzett unokatestvéremét nem találom. Már az előző iskolájánál is kiderült, hogy nem egyetemre járt, csak Foszk képzésre, szóval én már nem vagyok semmiben biztos. Vagy van valahol lista a végzett diplomásokról? Fura ez nekem.
2020. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Nincs.
2020. nov. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
73%
Az egyik legjobb barátom corvinusos és így tudok infókkal szolgálni amiket ő mesél. A barátom nagyon rendes pl. mi vidékről kerültünk be Pesti egyetemre szóval mi nem hordjuk fent az orrunkat, más közegben voltunk eddig ahol ilyen nem volt. Pedig lenne oka rá amugy mert borzasztoan okos es ketszeres oktv gyoztes es kb minden versenyen tarolt most elso eves es kb a legjobb tanulo ilyen elit helyen megse nezi le a tobbieket. Sőt azt meseli amugy hogy tenyleg az igaz hogy sokan fent hordjak az orrukat es mindenki csinosan oltozkodik es gazdag klikkek is vannak. Ez megoszlo, fele olyan mint mi, 'egyszerubb' emberek fele meg ahogy a kerdezo írta...
2020. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!