Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit takarhat az "I want to...

Mit takarhat az "I want to love you" üzenet? Milyen indíttatásból írhatta?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki magyar ugyan, de ha ideges, kétségbeesett stb. akkor átvált angolra, és úgy kommunikálunk. Szokásunk, hogy éjjel, ha nem tudunk aludni, akkor írunk a másiknak aztán ha ébren van, akkor beszélgetünk, ha nem, akkor válaszolunk reggel. Ez történt tegnap is, én bealudtam, majd reggel láttam, hogy éjjel írt nekem, hogy "I want to love you". Értem, hogy mit jelent, de vajon miért írhatta? Megkérdeztem tőle, de valószínűleg a reggeli kapokodásban átsiklott felette, mert utána már csak a suliból írt, egy tök másik témáról, aminek köze nem volt hozzá.

Szóval szerintetek milyen okból írhatta?



2020. okt. 8. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az utolsó sorok szerint terelte a témát, vagyis jelenthette azt, hogy nem tekint rád barátként, de nem akar megbántani, és ez egy amolyan célzás volt. Viszont lehet csak bejössz neki, és azt sugallja, hogy bárcsak hagynád neki. Az utóbbit értelmezheted úgy is, hogy távolságtartó vagy tőle, és jobban a közeledbe akar kerülni.

A többi üzeneteiből nem jön le, hogy mit jelenthet? Csak úgy írta.

A fentiek csak a tippjeim voltak.

2020. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Szerintem egyértelmű, hogy tetszel neki. :) És hidd el, hogy reggel nem siklott át a figyelme az üzeneten, hanem már nem volt meg az a hangulat, hogy belemenjen ebbe a témába. Az éjszakai beszélgetéseket semmi sem múlhatja felül, akkor hajlamosabbak vagyunk őszinték lenni, bevallani ilyesmit.
2020. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
51%

Na várj, te fiú vagy, és a lány heteró? (Vagy esetleg te is lány, és a csaj leszbikus/bi?)

De, gondolom, ezek valamelyike, a kategóriából kiindulva. Csak mert barátilag is lehet ám ilyet mondani (például amikor úgy érzed, hogy van egy barátod, aki nagyon rendes veled stb, de egyszerűen nem tudod megszeretni, csak kedveled stb, bonyolult dolgok az érzelmek). Az sem teljesen tiszta, hogy a barátnő alatt szimpla barátot értesz-e, vagy párkapcsolati szintet.

Rengeteg opció van, csak találgatni lehet.

-jelenleg valaki olyanba szerelmes, akibe nem szeretne az lenni, ezért szívesebben lenne szerelmes másba

-jó embernek tart téged, olyannak, akivel egy párkapcsolatot is jónak képzel el. Ennek ellenére nem táplál irántad olyan érzelmeket, nem vonzod stb.

-úgy érzi, hogy te többet érezhetsz iránta, ő szeretné viszonozni, de nem igazán megy neki.

-félreküldte.

-elgépelt valamit.

-szimplán nagyon fáradt volt, esetleg nagyon rossz passzban is, ezért hülyeségeket írogatott komolyabb megfontolás vagy ok nélkül.


Ha pedig párkapcsolatban vagytok, akkor szinte egyértelmű: nem érzi úgy, hogy (eléggé) szeret téged.

2020. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
51%
#3 vagyok. Persze, az is lehet, hogy valóban tetszel neki, és valami olyasmit remélt, hogy "love me please then". :)
2020. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1-esnek: nem, csak ezt az egyet írta

2-esnek: igen, az éjszakai beszélgetések tényleg a világ legjobb és egyben legrosszabb dolgai tudnak lenni

3-asnak: oh ne haragudj, ez lemaradt 😅 ő leszbikus lány, én meg valahol félúton vagyok leszbikus és bi között, de csak (legjobb) barátok vagyunk. a tippjeid viszont wow, azok kb tényleg mindent lefednek, elismerésem:)

egyébként köszi a válaszokat, ment mindenkinek a zöld :D

2020. okt. 8. 22:07
 6/15 A kérdező kommentje:

uh, most nézem, közoktatás kategóriában van:o

nem emlékszem, hogy én tettem volna oda, ha igen, akkor bocsi, ha nem, akkor ez van ^^'

2020. okt. 9. 07:39
 7/15 anonim ***** válasza:
Lépj tovább. Nem tetszel neki eléggé. Ezek a húzd meg-ereszd meg dolgok mindig arra mutatnak, hogy jó lenne egy laza összedörgölőzés, de annyira mégsem vagy szép, vagy szellemes, vagy jószagú, satöbbi, hogy folyamatos nyomást gyakoroljon rád. Na, az természetesen más lenne, ha innentől te akarnád nagyon, mert akkor utólag (magyarul, mikor harmadik alkalommal kezdeményeznél összeborulást) mondhatná, hogy ő csak megszánt, de ez nem folytatható.
2020. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
Az irasod alapjan hasonlitasz egy ismerosomre
2020. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
az lehet, sőt az is lehet, hogy tényleg én vagyok, de az is, hogy nem, sosem tudhatod :)
2020. okt. 9. 22:23
 10/15 anonim ***** válasza:
Honnan jott az hogy atvalt angolra?
2020. okt. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!