Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit takarhat az "I want to...

Mit takarhat az "I want to love you" üzenet? Milyen indíttatásból írhatta?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki magyar ugyan, de ha ideges, kétségbeesett stb. akkor átvált angolra, és úgy kommunikálunk. Szokásunk, hogy éjjel, ha nem tudunk aludni, akkor írunk a másiknak aztán ha ébren van, akkor beszélgetünk, ha nem, akkor válaszolunk reggel. Ez történt tegnap is, én bealudtam, majd reggel láttam, hogy éjjel írt nekem, hogy "I want to love you". Értem, hogy mit jelent, de vajon miért írhatta? Megkérdeztem tőle, de valószínűleg a reggeli kapokodásban átsiklott felette, mert utána már csak a suliból írt, egy tök másik témáról, aminek köze nem volt hozzá.

Szóval szerintetek milyen okból írhatta?



2020. okt. 8. 21:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát a sznobság nevű vírustól.
2020. okt. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
nem, neki ilyen a stílusa. ha ideges, fél, zavarban van, kétségbeesett akkor a gondolkodása átvált angolra. szóval feltételezem, valamelyik fennállhatott, amikor írta.
2020. okt. 10. 14:11
 13/15 anonim ***** válasza:
Errol meg sose hallottam.
2020. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kivancsi vagyok hogy az lennel e akire gondolok

Elkepeszto lenne ha igy lenne nem gondoltam meg erre hogy ismerosnek tunik egy kerdes itt

2020. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
még a végén én is lehetek:D
2020. okt. 13. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!