Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek át fognak állni...

Szerintetek át fognak állni digitális oktatásra a középiskolák?

Figyelt kérdés

Szlovákiában sem akartak átállást - mégis bezártak a középiskolák.

Csehországban sem akartak átállást - mégis bezártak a középiskolák.


Mit gondoltok, hamarosan itthon is átállunk digitális oktatásra?



2020. okt. 13. 16:20
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
87%

"úgy van, hogy a WHO is kijelentette, hogy ez a korona fszság "


Igen? Hát ha a WHO mondta akkor az a neten is fenn van. Idézd már be! Linket kérek! A WHIO munkanyelve az angol így angol forrás is jó. Várom a linket!

2020. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
13%

11 Idézz pontosan nagyeszűkém! Kérdésként tettem fel. Nem foglalkozom az egész korona cirkusszal, itt-ott látok egy-egy szalagcímet, de nem nézek utána, mert leszarom az egészet. Szóval nem véletlenül tettem fel kérdésként.


Én egyébként valószínűleg már 1 hónapja átestem ezen a nyomorult betegségen (kicsivel több mint két hétig nem éreztem szagokat-ízeket, és 2 napig volt hőemelkedésem, kis torokkaparásom). Ismerősöm ugyanilyen tünetekkel most tölti a karantént. Volt olyan hülye, hogy teszteltetni ment... Semmi extra, egy sima nátha jobban megviselt. Szóval emiatt igazán kár tönkrevágni az egész világot.

2020. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem még az őszi szünetig kibírja a rendszer, de utána kétlem. Maga Viktor apánk is 200 ezer beteggel számol, meg több ezer lélegeztetőgépen kezelttel. Egyre-több tanár említi, a PDSZ is kezdi követelni, szép lassan rávezetik a népre, hogy szükséges lesz újabb intézkedéseket hozni. Most olyan hirtelen még nem merik, mert drága szeretett népünk még most sem veszi komolyan a dolgot. Majd, ha a nép is újra fosni fog, akkor igen.
2020. okt. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
13, Milyeneket? A 12-es válaszomra utaltál ezzel? Mert akkor fejtsd már ki mit értesz az "ilyeneket" alatt!
2020. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
52%

"Szerintem még az őszi szünetig kibírja a rendszer, de utána kétlem"


Ha a sógorék ott a Lajtán túl bezárnak majd akkor mi is. És mit hallani sógoráktól? Hogy fontolgatják a zárást. Csehek meglépték románok meglépték szlovákok meglépték szlovének meglépték-de ez kevés(nesze neked V4 es együttműködés mi Viktor???) De ha a sógorék is meglépik (és meg fogják) na akkor OVnek azonnal tele a gatya és zár ő is.

2020. okt. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
10%
Az iskolák bezárása járványügyi szempontból egy hülyeség.
2020. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
67%

"Az iskolák bezárása járványügyi szempontból egy hülyeség."


Világos. AZért zárta be 4 SZOMSZÉDOS ország járványügyi okokból mert hülyeség, Világos. Megint szembe megyünk az autópályán mindenkivel és persze mindenki a hülye nem ám mi.

Magyar virtus.

2020. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
32%
18 (és gondolom te vagy a 13, és 11 is). Nem unod még ezt a szar autópályás hasonlatot? Csak mert a covid helyzetre pont nem illik. Túl van tolva az egész, és kész. Ha gondolod, rettegj otthon a kis zárt buborékodban, de ne akard mindenkire rákényszeríteni az irracionális félelmeidet!
2020. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
83%

Én halál nyugodt vagyok lesz itt még ihajjj annyi korlátozás csak győzd számolni.


Kásler pubi pl tegnap kijelentette nyugodtan meg lehet tartani az állami okt 23-i rendezvényeket

erre ma kis előjáték abból mi várható (meg egy gyomros Kásler pubinak..)

Operatív törzs: Csak a zászlófelvonást és a díjátadást tartják meg október 23-án


[link]


nyugodtan lehet rendezvényre menni mi? hát mást már lehet tényleg nyugodtan... mert NEM LESZ rendezvény.... Bumm.

2020. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
70%

Nos, valoban epp itt lenne az ideje. Szerintem az oszi szunet utan mar nem kell visszamenni.

Ma is kerdeztem a gyerekek ofojet, csak annyit mondott "Nem sokaig leszunk mar". Nos, nyilvan ok tobbet tudnak, mint mi. A tavaszi iskolabezarast is kb 1 hettel elotte tudtak, mint a nép. Nyilvan hogy legyen atallasi idejuk.


De az iskolabezaras edeskeves...sokkal szigorubb intezkedesek kellenenek!

2020. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!