Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek át fognak állni...

Szerintetek át fognak állni digitális oktatásra a középiskolák?

Figyelt kérdés

Szlovákiában sem akartak átállást - mégis bezártak a középiskolák.

Csehországban sem akartak átállást - mégis bezártak a középiskolák.


Mit gondoltok, hamarosan itthon is átállunk digitális oktatásra?



2020. okt. 13. 16:20
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
15%

1. A pedagógusok is annyit tudnak, mint te vagy én.

2. Milyen intézkedések kellenének, te nagyon hülye?? Normális ember örül, hogy nem kell otthon rohadni!!

2020. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
62%

22es:

Sajnalom, hogy ilyen csokkent szellemi kepessegu vagy es megkerdojelezed a tanarokat. Szerinted a Centrum, az Oktatasi Miniszterium nem ertesul elobb, egy rendeletrol ami intezkedest von maga utan es amirol az oktatasi intezmenyeket ertesiteni kell?! Hat akkor nagyon naiv vagy!👩‍🎓👎


Illetve megkerdojelezed a szigorubb intezkedesek letjogosultsagat, mikor a kornyezo orszagokban MINDENHOL SOKKAL szigorubb intezkedesek vannak mar. Csak meg itthon nem, holott nalunk kezd a legrosszabb lenni a Covid statisztika.


Remelem akkor is igy fogsz kardoskodni Te virustagado ostoba, ha lelegeztetogepen horogsz es az apoloert csengetsz mar szazadszor.🤣☢️👍

2020. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
36%
Mivel kijelentetted, hogy nem kellenek szigorubb intezkedesek, te nem szeretsz otthon ulni, ez azt predesztinalja, hogy nem veszed eleg komolyan a pandemiat!😉😷
2020. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
17%
Persze, hogy nem targyalsz, mert elfogytak a kamu erveid.🤣👎
2020. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
18%
23, Te, meg a hozzád hasonlók tényleg nem fogják fel a csökött agyukkal, hogy nem a vírust tagadjuk? Ostoba birka, te is csak azt szajkózod, mint a nyájad, gondolkodni meg már nem tudsz.
2020. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem OV előbb megvárja, hogy meghaljon egy diák és cssk utána zár be, de még utána is csak nyögvelősen.
2020. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
80%

#30 Simán belehalhat. Ha túlsúlyos/krónikus betegségben szenved akkor könnyen.

De ha csak enyhe alapbetegsége van akkor is megvan rá az esély.

2020. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
37%

Erdekes 1honapja meg mindenki

“Fogjatok mar fe hogy nemzarnak be az iskolak !!444”

Mostmeg mindenki aztmondja hogy igen

Erdekes mar nem hisztek Orbannak?

2020. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

#32 Én egyébként pont, hogy azt figyeltem meg, hogy kategóriánként változó a nép felfogása.


Itt a közoktatás témakörben általában olyanok írnak akik egyetértenek amellett, hogy bezárnak de ha ugyanezt kiírod politika kategóriába vagy esetleg emberek kategóriába akkor a népesség döntő többsége ellenezni fogja és azt hajkurássza amit te beidéztél.

2020. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
56%
Orbán most Brüsszelbe tárgyal szerintem biztos fogják ott is mondani neki hogy a középiskolákat szinte az összes EUs ország be záratta ideje lenni neki is be állni a sorba meg korlatozásokat hozni
2020. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!