Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az NKE-RTK-ról kaphatnék egy...

Az NKE-RTK-ról kaphatnék egy kicsit bővebb információt? Például milyenek ott a mindennapok, mennyire jó a képzés stb.

Figyelt kérdés

2020. dec. 3. 10:15
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim válasza:
100%

Sziasztok :)

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy kötelező az úszás a tesi óra keretében?

2022. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, sajnos kötelező. Mi szó szerint megúsztuk az egészet a távoktatással. Általában én úszás alkalmakkor vettem ki az 5 db hiányzásom. De be lett vezetve, hogy nem tudom hány métert le kell úszni elvileg egyben, és csak akkor kapsz aláírást tesiből, ha azt teljesíted. Nem tudom, hogy azóta ez hogy van, gondolom, hogy mivel újra jelenléti van, tartják is.

2022. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


HHK-ról, ha nem tetszik a katonai pálya, át tudok jelentkezni RTK-ra?

2022. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%
Mikor szokott lenni az orvosi/fizikai alkalmassági a HHK-ra jelentkezőknek?
2022. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%
3,2 km futás, fekvőtámasz és felülés a fizikai. Az eü pedig teljes szűrés.
2022. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%
De mikor szokott lenni? Március, április vagy később?
2022. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
Most volt május 2-án, Kecskeméten. Egy napon volt az egészségügyi és a fizikai alkalmassági.
2022. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Nekem annyi kérdésem lenne, hogy a kollégiumi bentlakás csak a szorgalmi időszakra kötelező, vagy vizsgaidőszaknál is bent kell maradni?
2022. jún. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szorgalmi időszakban sem kötelező az RTK-n, csak első évben. Utána nyugodtan mehetsz albérletbe, de nyilván egyetemistaként jobban megéri 25 ezer forintot fizetni havonta, mint 100 felett. Első évben vizsga időszakban fakultatív a bent maradás. A többi évben meg ugye szorgalmiban sem kötelező, csak célszerű.
2022. jún. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim válasza:
100%

Sziasztok! Mivel látom már itt sokan válaszolgattak én is bátorkodom kérdezni, hátha.

RTK-ra szeretnék majd, jelentkezni, de rettegek az orvositól mert nagyon rossz a szemem és nagy dioptriás a szemüvegem, anélkül jóformán semmit nem látok. A felvételi szabályzatban úgy láttam 3 dioptriáig engednek át nekem pedig 6 körül van, tehát a megengedett kétszerese. Nagyon szeretnék ide járni, szinte semmi más nincs ami érdekelne. Valaki tudna segíteni mennyi esélyem lehet hogy így átengednek a felvételin? (természetesen mindenképp megpróbálkozom majd) Nagyon félek, hogy emiatt bukok ki, pedig sajnos ez olyan genetikai tulajdonságom amiről nem tehetek. :/

2022. júl. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!