Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek megnyitják már az...

Szerintetek megnyitják már az iskolákat január 11.-én vagy továbbra is maradunk itthon?

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 20:58
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem megnyitják.
2021. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
86%
Felelőtlenség lenne.
2021. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
16%

Felelőtlenség ide vagy oda megfogják nyitni mert már sokan lázadoznak.


Ez volt nyár vége felé is. Ha senki sem lázadozik ezek a marhák már szeptember elsejét digitálisan indították volna. Aztán Orbánnak keltenie kellett egy olyan méretű pánikot amivel az embereket félelembe és terrorba lehet tartani, ezáltal pedig bevezetni a sok idióta korlátozást.

2021. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
98%
Az iskolák nyitásáért senki se lázadozik. A kijárási tilalomért lázadoznak, a boltok bezárásért lázadoznak, az idióta utcai maszkhasználatért lázadoznak.
2021. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%
Én szívesebben államvizsgáznék itthonról, Online, de sajnos be kell menni. Viszont kollégiumot nem biztosítanak és 4 órás autóút az Egyetem. Reggelre kell odaérni, így hajnali 1 kor már fel kell kellnem, hogy készülődjek és 2-3 kor elindulni, hogy biztosan odaérjek, majd éjszaka vissza, mert estig ott kell lenni az "eredményhírdetésig". Nem igazán normális a helyzet..és akkor még vizsgázzon le az ember mi?
2021. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
88%

Én remélem, hogy nem nyitják meg. A középiskoláknál lassan jön a felvételi, plusz fertőtlenítés kell... Meg szerintem nem lehet állandóan maszkban lenni. Nekem a másfél órás busz úton, (amit természetes maszkban kell végigülni, akkor is, ha csak ketten vagyunk) rosszul vagyok, hányingerem lesz és szédülök. Szintúgy suliban is, így tanulni nem lehet. Csak arra tudok figyelni, hogy kapok-e rendesen levegőt. Egyedül az egészségügyi maszkban lehet többé kevésbe levegőt kapni, de abban meg folyik a pára egy idő után... Meg most komolyan, reggel 6 órától fuldokoljak este 6 óráig (hosszú a busz út). Szerintem már ez sem egészséges, oké, véd valamennyit, de így csak a saját használt levegőnket szipókázzuk vissza.

Itthon egyszerűbb lenne. Ezt azoknak a kommentelőknek, akik azt írják, hogy nem tanulunk ig semmit, és csak pihenünk végig... Nekem ugyanúgy egész nap óráim vannak, mint suliban lennének. Jelen kell lenni kamerás képpel, és olykor hanggal is. Sokkal több házit kapunk, de így van is időm megcsinálni, és marad 2-3 órám, amikor azt csinálhat amit akarok. És ugyanúgy korán fekszem, majd 7-kor kelek. (:

2021. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
22%
Akik panaszkodnak, azok nem az iskolások, hanem a trollok.
2021. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
92%
#6-os vagyok. Miért kell ezekre válaszolnia a trolloknak? Szerintem akik jelenleg iskolások, és tanulnak, jobban tudják, hogy mi a helyzet. És mennyire nehéz/könnyű. És gondolom a kedves trollok értékelik le a válaszokat is.
2021. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:
100%
Remélem nem.
2021. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem középiskolások, és attól felfele továbbra is otthon leszünk.
2021. jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!