Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek megnyitják már az...

Szerintetek megnyitják már az iskolákat január 11.-én vagy továbbra is maradunk itthon?

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 20:58
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
80%
20: Pontosan ez lesz. 1 hónapig nyitva lesz, és megint növekedni fog az esetszám és a halottak száma is, ezzel meg újabb korlátozások lesznek.
2021. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
A vezetőnk rádióban hallatott szavai alapján azt kell mondanom, maradni fognak az intézkedések, ameddig nem oltanak be elegendő embert.
2021. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
92%
Nem engedhet meg egy újabb hullámot az ország, így addig leszünk így, ameddig nem lesz elegendő beoltott ember.
2021. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim válasza:
84%
Szóval marad még a táv?
2021. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
39%
Azt má' nem tudom kiszopni a kisujjamból, lesz, ami lesz, majd hamarosan megtudjuk.
2021. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 WidowmakerButt ***** válasza:
86%

Én őszintén remélem, hogy marad a távoktatás. Nem, nem lustálkodni akarok itthon (ami elég nehéz lenne, ha azt veszzük hogy a legtöbb iskolában már 3-szor annyira szigorúbb a távoktatás), de én pl. 2 nagyszülővel élek együtt, nem lenne túl kellemes hazahozni rájuk a koronát + maszkban lenni egész nap, még tanórákon is, nem a legkellemesebb. Viszont elnézve a "koronavírus térképet" a guglin, eléggé lecsökkentek az esetszámok, de ez nem elég szerintem hogy megnyissanak hirtelen mindent, főleg nem az iskolákat, ahol több száz gyerek találkozik egymással naponta, majd megfertőzhetik egymást és viszik haza a fertőzést


Ezt csak úgy mondanám, de anyám barátnője ismer egy palit aki marketinggel foglalkozik, ő elmondta nekünk hogy már csinálják márciusra a "Vége a koronavírusnak" reklámokat, nem tudom hogy ez mennyire igaz, tekintve hogy csak rosszabbodik a helyzet, csak érdekességként írtam, aki nem akarja, az ne higgye el

2021. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 WidowmakerButt ***** válasza:
100%
Amúgy meg, ha általános nem megy vissza suliba, akkor kizárt hogy középtől feljebb lévő tanulók visszamenjenek, ha már gazdaságról van szó, egy általános megnyitása többet hozzátesz a gazdaság működéséhez, mint egy középsuli/egyetem, ahol a tanulókkal már nem kell otthon maradni a szülőnek.
2021. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
89%
Megkérdezhetem ,hogy miért lettem lepontozva?Nem azt kaptad válasznak amire számítottál?
2021. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
83%

Vicc..Ha valaki azt írja ,hogy visszamegyünk a kis iskolás megsértődik és leponzoz.

De ezt észrevettem a többinél is már.

2021. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Szerintetek megnyitnak az iskolák 11-től?
2021. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!