Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudatalatti döntés? Iskolavált...

Tudatalatti döntés? Iskolaváltás (Többi lent)

Figyelt kérdés

2-3hónapja fontolgatom,hogy gimnáziumot váltok, felévkor terveztem,hogy átmegyek, ez lesz az utolsó hét a félévből...tehát nagyon gondolkodnom kell!

Elsősorban jobb érettségi felkészítés miatt fontolgatom az átmenetelt, és a változás is jót tenne nekem... Úgy érzem,hogy életemben először döntésképtelen vagyok, holott ha valaki marasztalni akar mindig elkezdem védeni a másik gimit és érvelni,hogy miért lenne jobb nekem... szerintetem tudatalatt már rég eldönthettem,hogy el akarok menni? (Tudom,hogy kicsit zavaros, ne haragudjatok, az esetleges értelmes válaszokat előre is nagyon köszönöm!)



2021. jan. 17. 12:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat! Ma beszéltünk a titkársággal, az igazgatónak írnom kell egy kérelmet és az ott leírtak alapján fog döntést hozni
2021. jan. 18. 15:58
 12/13 anonim ***** válasza:
Na hogy ment?
2021. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Minden okés volt, keddi napon (19én) beadtam a kérelmező levelemet az adott gimnáziumba, pénteken már hívtak,hogy átvettek, jövőhéttől ott vagyok
2021. jan. 28. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!