Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Online vagy rendes oktatást...

Online vagy rendes oktatást választanátok? Miért ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 23:52
 131/144 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként én először jogosnak tartottam a korlátozásokat, ma már egyáltalán nem... Nem tudom miért kell tönkretenni emberek életét. Annyi szerencsétlennek nincs e miatt munkája. :( Már lassan élni sincs létjogosultságunk. De legalább kapnánk támogatást, mint Ausztriában... Persze Mo.-n a focisták fizetését kell emelni. :))
2021. febr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/144 Helosziaszia ***** válasza:
100%
Az igazi nemzeti konzultáció: február 28. Hősök tere 11:00
2021. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/144 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó mi történt? :O
2021. febr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/144 Helosziaszia ***** válasza:
100%
Ott mindenki kifejezheti véleményét a korlátozásokról
2021. febr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/144 anonim ***** válasza:
28%
Én elhiszem, hogy ezeknek az egyetemüktől fél országgal arrébb élő egyetemistáknak nagyon tud kedvezni a helyzet, hogy online oktatásuk van, de azért véletlen se gondoljuk már, hogy ez így egy fenntartható helyzet. Sajnos én is ismerek olyat, akinek az iskolájában nem tartanak normálisan online tanórákat, akár egy adott tantárgyból egyáltalán nem. Ráadásul még ott van az a sok mélyszegénységben élő gyerek, akinek nincs is lehetősége online oktatás keretein belül normálisan tanulni. A tanárok elég nagy hányada pedig nem rendelkezik olyan elektronikával kapcsolatos tudással, hogy meg tudjon tartani akár egy nyamvadt órát is normálisan online. Maga az online oktatás lehetősége tényleg egy nagyon innovatív valaminek hangzik, de sajnos meg kell hogy emésszük, hogy az ország nem elég fejlett hozzá egyszerűen.
2021. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/144 anonim ***** válasza:
23%
Az utolsót miért kell lepontozni? Teljesen igaza van. Annyira imádom ezeket a lusta gyerekeket, kik nem tudnak a mások helyzetébe gondolni.
2021. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/144 anonim ***** válasza:
5%
Na meg ezek az egyetemisták saját maguk döntöttek úgy, hogy több száz kilométerrel arrébb lévő egyetemre jelentkeznek, és oda fognak bejárni. Nehogy már miattuk maradjon az online oktatás, vicc :D Át lehet menni levelezőre.
2021. febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/144 anonim ***** válasza:
30%

"Na meg ezek az egyetemisták saját maguk döntöttek úgy, hogy több száz kilométerrel arrébb lévő egyetemre jelentkeznek, és oda fognak bejárni. Nehogy már miattuk maradjon az online oktatás, vicc :D Át lehet menni levelezőre."


Én pl.levelezőn vagyok és a legközelebbi egyetem hozzám, amelyiken indult a kívánt szakom az 100 km-re van, csak oda.

Online felelünk, időkorlátos vizsgáim vannak és nehogy már ne örüljek hogy nem kell bejárnom.

2021. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/144 anonim ***** válasza:
63%
Felőlem örülj, csak ne a te véleményed legyen releváns.
2021. febr. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/144 anonim ***** válasza:
89%

Maradjon a távoktatás! Az új osztálytársaimmal nem tudtam megismerkedni, pedig jó volt a hangulat. A tanároknak nagyon nehéz, tanítani így nehezebben tudnak, mi meg tanulni.

Matekból ötös voltam mindig, de most egy négyes aljánál nem tudok jobbat írni, mert a tanár nem tanítja meg.

Az online órák azzal mennek el magyarból, hogy a tanárnő egy youtube/zanza videót vetít le, aztán szivatja azokat, kik nem tudnak semmit, vagy nem válaszolnak. A tananyag igazi részét házifeladatként megkapjuk, jegyzeteljünk ki 10 oldalt a tankönyvből. (Nem túlzok)

Csomószor megtörtént, hogy beküldtem a házit de kaptam egy házi feladat hiány 1-est. Mikor jeleztem elég kétes, hogy latta-e. Eddig 4x történt meg 2x telibe szrta.

Kedvencem, hogy fizika tananyag helyett fizikusok életét tanuljuk, mert ugye azt nem kell tanulni. "úgysem fog senki sem érettségizni fizikából"

Maradjon a távoktatás. Én nagyon szeretem, hogy 7:00 helyett 7:35kor kell kellnem, és nem kell minden reggel 10 percet buszozni a 6A busszal.


(Remélem az irónia feltünt)

2021. febr. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!