Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Online vagy rendes oktatást...

Online vagy rendes oktatást választanátok? Miért ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 23:52
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/144 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell napi 240 km üzemanyagot finanszíroznom csak a péntekit és a szombatit mert levelezős vagyok. Munka mellett tanulok és eszem ágában sincs egy 4 éves képzés miatt 120 km-rel közelebb költöznöm, csakhogy az egyetem 5 percre legyen tőlem. A munkahelyem 15 km-re van az otthonomtól, teljesen meg vagyok vele elégedve minden téren. Ráadásul most pont amiatt is tanulok, hogy magasabb pozícióba kerüljek és többet keressek.
2021. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/144 anonim ***** válasza:
24%

Itt egy hozzászólás egy másik kérdése írta valaki. Érdekes hogy más is így látja, hogy aki akar az online is képes tanulni.


"Ez tényleg csak annak jó, aki nem akar tanulni, vagy képes egyedül megtanulni az anyagot."



én ennek a semmitérő online oktatásnak köszönhetek egy angol felsőfokot.


háromszor mentem neki tanári segítséggel, nem sikerült.majd a tavaszi leállás alatt nulla tanári segítséggel nekimentem egyedül és lám, 95%-os felsőfokot tettem...



aki AKAR az TUD így is. aki meg a kifogást keresi, az élőben is csak azt keresné"



Milyen igaza van!!!

2021. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/144 anonim ***** válasza:
17%

Nem érett még meg az emberiség az online oktatásra. Különösen a serdülő korosztály nem. Az általános iskola alsóbb osztályaiba járók talán még tartanak annyira a szülőktől és a tanároktól. hogy tanuljanak valamennyire. Az egyetemi korosztály meg talán elérte azt a szintet, hogy megérti, hogy tanulnia kell. De a kettő közötti korban lévők.....!! Korbáccsal kellene a hátuk mögött állni! És amit ők nem tanulnak meg, az hiányozni fog akár felsőbb iskolába akarnak menni, akár munkába állnak.

Amúgy is csökken az emberiség intelligencia szintje, az online oktatás csak rátesz erre egy lapáttal!

Tisztelet annak a kevés kivételnek, aki komolyan veszi a tanulást!

2021. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/144 anonim ***** válasza:
29%
Örülök, hogy nektek most ilyen kur*a kényelmes minden, de nekem sajnos nincsen lehetőségem így tanulni, mivel nincsenek óráim. Úgy hogy bas*zátok meg :)
2021. jan. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/144 anonim ***** válasza:
29%

De minek ahhoz tanár, hogy felkészüljetek érettségire?


Jó, matek meg talán még a kémia, fizika esetén megértem. De matekra létezik olcsón magántanár, fizika kémiára pedig indít online felkészítőtt több egyetem is viszonylag olcsón.


De pl magyar, töri érettségi követelmény ott a neten, meg kell keresni és kézbe fogni a könyvet aztán tanulni. Még a nyelvekhez sem kell tanár, mert ahhoz is talál tételeket és gyakorló feladatokat. Ez az egész csak akarom-nem akarom kérdése.


Ezt írom úgy, hogy én is érettségizem idén. Nem kell ide tanár, minek? Mit kell magyarázni egy törin? Fogd a kezedbe a könyvet aztán tanuld meg.

2021. jan. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/144 anonim ***** válasza:
43%
Kedves Olvasók ! Az online vagy rendes oktatás kérdésre kimerítö válaszokat kaptunk. Ezért itt most a vitát befejezzük. Mindenkinek kellemes hétvégét kívánunk. Estleges további kérdéseiteket az "Èn vagyok én, te vagy te, melyikünk a nagyobb hülye? Èn vagy Te ?" kérdéscsoportban lehet feltenni.
2021. jan. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/144 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó te még nagyon gyerek lehetsz ha nem fogtad fel eddig hogyha odafigyelnél pl: töri órán akkor a felét megtanulnád az anyagnak. Majd rájössz amikor tanári felkészítő nélkül ott állsz az érettségi előtt.
2021. jan. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/144 anonim ***** válasza:
17%

#89 "Odafigyelsz órán megtanulod a felét"


Na tehát számoljunk: egy tanóra 45 perc, tehát 45 perc alatt elsajátítom a felét, illetve még időt szánok a másik felére is, az kb 60 perc.


Ha mondjuk nem figyelek órán hanem teljesen egyedül tanulok meg egy anyagrészt, az nekem 20-25 perc szokott lenni.

Akkor melyik éri meg jobban? Inkább be sem lépek órára mert míg ott megtanulom a felét egy anyagrésznek addig önállóan kettő tantárgy teljes anyagrészét sajátítom el.

2021. jan. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/144 anonim ***** válasza:
5%
87-es, szuper, kifizeted nekem? Mert anyáék véletlen sem fogják. Nyilván nekem sem a történelem tantárggyal van problémám, sem az irodalommal. Sőt, angolból is ötös vagyok. Befejezted?
2021. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/144 anonim ***** válasza:
32%

Akik azt mondják, hogy online is lehet tanulni.

Aki akar az tud jelenlétiben is. ;)

Attól, hogy segítségnek ott a könyv egy-egy dolgozatnál, az nem tanulás, és az átlagod sem ezt bizonyítja. Csalni bárki tud, de itt nagyon könnyű..

Nekem időm sincs onlineba hogy megtanuljam, sőt sokszor nem is értelmezhető a tanár vázlata. Nálunk dolgozat helyett beadandó házik vannak inkább.

2021. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!