Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Online vagy rendes oktatást...

Online vagy rendes oktatást választanátok? Miért ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 23:52
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/144 anonim ***** válasza:
74%

61

Mi a f..znak szarnád le, hogy kinek nincs megélhetése?

A kérdés itt az volt, hogy online vagy rendes oktatás. Ha más problémával akarsz foglalkozni nyiss egy új kérdést, aztán várd meg, hogy írjanak oda... Jó, hogy nem az afrikai éhezés, vagy valamely új gender elfogadása miatt pattogsz egy ilyen kérdésnél.


Nem mindenkinek a felső csúcs a szakközép ahol meresztheti a seggét. Egyetemen meg mást várnak el mint, hogy "apucikám ezt az 5 oldalt kellene 20%-ban tudni és már meg van a kettes".

Majd amikor 100-200-300 oldalt kell tudni legalább 51%-ra a kettesért akkor tedd magad, hogy miért nem akar mindenki bejárni végighallgatni ezeket a sokszor felesleges előadásokat/gyakorlatokat.

2021. jan. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/144 anonim ***** válasza:
78%

#64 Elég lett volna annyit reagálnod hogy a lehető legkissebb energia befektetéssel akarsz diplomát szerezni.


Sok tanár az előadáson mond hasznos dolgokat,amiket jobban tudsz memorizálni ha szóban kifejti az előadó, pl:személyes példákkal stb.


A gyakorlatokról meg annyit hogy az a diploma szartse fog érni ha nem tudod a gyakorlati dolgokat, 1 hónap után b@sznak ki a munkahelyedről.

2021. jan. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/144 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindenhol rágják az ember szájába amit tudni kell a kettesért:)

Csak példa, de nekem volt olyan tárgyam ki volt adva kb 100-120 kérdés aztán hajrá. Zh-n 6 kérdés ha volt 3 kérdés ami kevesebb volt mint 50% akkor írd meg újra, hiába volt összben mondjuk 70%-od:) Aztán itt memorizálhatsz órai beszédet:)))

2021. jan. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/144 anonim ***** válasza:
9%

#60, köszönöm! :)


#61, most nem a munkahelyekről meg a home officeről volt szó. Nehogy már Ő meg én meg más tehessen a jelenlegi helyzetről.


"65, "64 Elég lett volna annyit reagálnod hogy a lehető legkissebb energia befektetéssel akarsz diplomát szerezni."


Majdnem igaz, mert pl.nekem könnyebb itthonról tanulni mint 100 km-t (a legközelebbi iskola hozzám) vezetni az iskoláig meg vissza hogy meghallgassam 4 órában ugyanazt az előadást amit online is el tud mondani a tanár. Ez az online oktatás, tanulás nem mindenkinél azzal egyenlő, hogy nem tanulok. Energiát ugyanúgy fektetek/fektetünk bele csak az előző példámból kiindulva az utazási részét én megspórolom. Méghozzá a legkisebb energia befektetéssel aminek bírok örülni.


"Sok tanár az előadáson mond hasznos dolgokat,amiket jobban tudsz memorizálni ha szóban kifejti az előadó, pl:személyes példákkal stb."


Matek előadáson nekünk pl.a tanár példákon keresztül magyarázott, majd megkérdezte ki mit nem ért. Sőt ha a témába illő volt, tett hozzá személyes példát is. Ha valaki normálisan odafigyelt akkor itt is tudott memorizálni. Egy előadáson is elveheti az ember figyelmét megannyi dolog. Nem is értem hogy miért olyan hihetetlen hogy online is lehet normálisan órát tartani. Az én tanáraimnak például ment. Ráadásul ugyanúgy végig ültük a kis szobáinkban azt a 4 óra hosszat, úgy mint előadáson tettük volna.


A 66os hozzászóló jól mondta mert nekünk sem volt a szánkba rágva a 600 oldalas anyag a kettesért. Elárulom, hogy előadáson sem tudtuk volna átvenni a teljes könyvet, így teljesen egyértelmű volt hogy otthon kell majd magunknak megtanulni belőle a dolgokat. Ha jelenléti oktatás ha online oktatás van, akkor is.


"A gyakorlatokról meg annyit hogy az a diploma szartse fog érni ha nem tudod a gyakorlati dolgokat, 1 hónap után b@sznak ki a munkahelyedről."


Van olyan szak ahová be kell járni gyakorlatra. Szerintem a 64es válaszoló nem kifejezetten ezekre a gyakorlatos szakokra gondolt ebben az esetben. De akármit is tanulsz, úgyis a legnagyobb gyakorlatot a munkahelyeden fogod majd szerezni.

2021. jan. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/144 anonim ***** válasza:
29%
61 jó a felvetés, ha jelenléti oktatás van és be kell járni, akkor sem tudok dolgozni, szóval részemről teljesen mindegy, hogy a válság miatt nem lesz munkám vagy a poros, csőlátású szenny réteg bürokráciafétise miatt. Ja, de, mégsem mindegy: a jelenlétre kötelezés miatt egy hét alatt vesztem el az állásom, a másik esemény meg lehet, hogy be sem következik.
2021. jan. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/144 anonim ***** válasza:
23%
Az pedig, hogy a jelenléti oktatás adná a papír színvonalát... Oxford, Cambridge neve mond valamit? Hozzájuk képest a legelitebb magyar egyetem is egy ócska silány szar, ami értéktelen, hulladék papírt ad, amit külföldön kiröhögnek. Náluk mégis van online oktatás.
2021. jan. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/144 anonim ***** válasza:
6%
45, te miről beszélsz? Neked komoly problémáid vannak. Azt sem tudom mit írtál, mert nem is érdekel. Akkor meg nyilván rá lehet jönni, hogy a kutya nem szólt hozzád, nem reagált rád.
2021. jan. 25. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/144 atesz763 válasza:
29%
Rendes, online még nagyobb káosz az oktatás mint normális esetben
2021. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/144 anonim ***** válasza:
34%
69 vagyok, mi van, mit pontozgattok megint? Nem tetszett, hogy senki nem szólt hozzátok? Mindegy, üljetek csak egész nap a seggeteken, aztán majd sírjatok hogy nincs bnő :D
2021. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/144 anonim ***** válasza:
41%

Azt vettem észre, kik az onlinet támogatják itt az oldalon, azok ész nélkül pontozgatják le kik a rendes mellett állnak ki.

Ebből is látszódik, hogy csak lustaság beszél belőlük.

2021. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!