Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Online vagy rendes oktatást...

Online vagy rendes oktatást választanátok? Miért ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 23:52
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/144 anonim ***** válasza:
66%
vaagy azért pontozzák le mert lusta dögöknek, antiszociális farkaknak nézitek őket, akikből semmi nem lesz az életben
2021. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/144 anonim ***** válasza:
69%

Így igaz 73as. Jelenléti oktatás mellett is lehet valaki lusta. Ez nem az online oktatástól függ.

Nekem csupán azért jobb mert nem kell 120 km-t utazzak egy előadásért. Persze mikor nem volt vírus mindezt megtettem, de most így nekem akkor is könnyebb.


De higgyétek el inkább utaznék csak tűnne el ez a vírus örökre.

2021. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/144 anonim ***** válasza:
10%
Nem kell 120km-re sulit keresned. Mikor dolgozol ez nem lehet kifogás.
2021. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/144 anonim ***** válasza:
24%
XDDD #75 ezt te sem gondoltad komolyan. Nem szaros altalanosrol van szo ami minden faluban megvan. Nem minden egyetemen van xy szak, raadasul pl az en kis falucskamtol a LEGKOZELEBBI egyetem van 80km re, ahol nincs az a szak, ahova szeretnek jelentkezni
2021. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/144 anonim ***** válasza:
19%
Nem teljesen értem, hogy mi van mostanában ezen az oldalon, de ritka mód megszaporodtak ezek az agresszív, kötözködő emberek, mint amilyen ez a 75-ös. Eljutottunk lassan arra a szintre, hogy még teljesen objektív kérdésekre adott válaszokra is biztosan megjelenik valaki, aki épp hogy a halál fszára nem küldi el a másikat, amiért az olyat merészelt válaszolni, ami nem korrelál a kanapén konfabulálttal. És egyre több az ilyen. Szakembereket küld el a redvás anyjába a 8 általánost végzett Kasszás Aranka, hiszen szólás szabadság van, de nem ritka a kifejezetten agresszív, testi épségét fenyegető komment is. Mire jó ez? Ennyire rossz hatása lenne annak, hogy 8 után nem lehet kimenni?
2021. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/144 anonim ***** válasza:
82%
#75, a legközelebbi egyetem van tőlem 120 km-re. Látszik hogy messze vagy fejben az egyetemtől mert azt sem tudod mit beszélsz.
2021. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/144 anonim ***** válasza:
21%
Az jogos, a ti munkátok a tanulás. Akinek meg nem tetszik hogy messze van az egyetem, azt senki nem kötelezte hogy egyetemre menjen. Kollégium,albérlet szerinted miért van te nagyokos. Panaszkodni, ahhoz értesz kisfiam. Jól élvezd ki hogy lóghatsz az egyetemröl mert ilyen többet nem lesz büdös kölke :P
2021. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/144 anonim ***** válasza:
24%

#79, ha ez nekem #78-nak szólt akkor elárulom hogy senki sem kötelezett egyetemre, mert magam miatt járok. Mert nem csak az orromig látok. Albérlet, koli sem kell mert van saját házam, az egyetemtől 120 km-re. :D Eddig is kibírtam a kocsikázást, ezután is kifogom csak hogy megnyugodj. De így online akkor is jobb mert csak a munkahelyemig kell mennem és vissza. :)

Ha nem nekem szántad a választ, akkor nem szóltam.

2021. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/144 anonim ***** válasza:
22%
Ha képes vagy finanszírozni napi 240km üzemanyagot akkor neked nem kell egyetem mert valószínűleg milliomos vagy.
2021. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/144 anonim ***** válasza:
74%

79-es teljesen igazad, 75ös vagyok.


Én tervezek elköltözni a városomból(Veszprém), és felmenni Budapestre, ott pedig van olyan egyetem mi nekem kell. Nem hiszem hogy 120-km-es körzeten belül, vagy ha nem lenne nyomorult a gondolkozás módod, nem tudnál felköltözni albérletbe. Amúgy oke, nem vagyok egyetemista, de az én szemszögemből a gimnázium az aktuális kérdés, és azokra azt mondom, hogy határozottan legyenek nyitva. Nem egészséges a gép felett görnyedni egyfolytában 6-7 órát, aztán meg még 2-3 órát, hogy megírd a házukat.

2021. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!