Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Online vagy rendes oktatást...

Online vagy rendes oktatást választanátok? Miért ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 23:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/144 anonim ***** válasza:
71%

#40 ember ennyire nem megy a szövegértés? Pár barátjával van csak.


Amúgy meg pont ezt magyarázom, hogy jobb ez, mintha engedélyezve lenne minden és máshol csődülne össze. Mit nem értesz ezen?

2021. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/144 anonim ***** válasza:
100%
28-as vagyok. Miért lettem lepontozva? :( Nagyon bunkók vagytok, tényleg nincsenek tanóráink így.
2021. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/144 anonim ***** válasza:
61%
Igazából én anno vírus nélkül is félig online oktatáson voltam, mert a fele óráról lógtam és otthon megtanultam. Kényelmetlen az előadótermi pad a magas embereknek.
2021. jan. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/144 anonim ***** válasza:
84%
#27 vagyok. Én miért lettem lepontozva? Fáj néhány embernek, hogy esetleg nem ugyanaz a véleményem?
2021. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/144 anonim ***** válasza:
84%

42-es! Én felpontoztalak, mint írtam, az más kategória, ha valamiért nem tud megvalósulni a kulturált oktatás például a tanár inkompetenciája miatt.

36-os voltam.


(egyébként aztán ha valamit nem szabad komolyan venni ezen az oldalon, akkor az a pontozás. Sokan összetévesztik a tetszik/nem tetszik gombbal és gyakran elég objektív kérdésekre is úgy osztogatják a szr értékeléseket, miközben amit írtam az akkor is úgy van, ha a feje tetejére áll a lepontozó, vagy pörög a hátán, mint a büdös bogár. Ő nem erre számított és kész)

2021. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/144 anonim ***** válasza:
79%

Már régebben volt, amikor suliba jártam. Az ottani közeg, a személyes találkozás, az órán a visszakérdezés lehetösége mind olyan dolog, amit digitálisan nem élhetsz meg.

Pedíg szerintem bizony a digitális oktatásé a jövö. Sok érvem van hozzá. Pl. és ez nagyon fontos, hogy olcsó.

Èppen most viszont egy digitális továbbképzést kapok. Otthon tanulok, és egyáltalán nem zavar a helyzet, söt, élvezem.

De fontos hozzátennem, hogy a tanfolyam alatt lesz személyes találkozás is, ahol lehet kérdezni; és gyakorlati dolgokat is tanulunk.

2021. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/144 anonim ***** válasza:
70%
Olcsó húsnak híg a leve. Reál tantárgyakat nemhogy tanulni nem lehet így, de tanítani sem.
2021. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/144 anonim ***** válasza:
33%
Nekem az online jobb.
2021. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/144 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is!
2021. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/144 anonim ***** válasza:
25%
Eddig sem jártam be, amire csak tehettem. Nekem jobban megy ez önállóan. Annak örülnék, ha úgy lenne offline oktatás, hogy felvennék az órákat ugyanúgy, mint most és nem kellene bejárkálni meg megjelenni kényszeresen mindenhova, csak az lenne jelen, aki nagyon akar. De nekem ez így is tökéletes, csak ne nyüstöljenek.
2021. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!