Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki hogyan áll az érettségire...

Ki hogyan áll az érettségire való felkészüléssel?

Figyelt kérdés
A mai korlátozások, még jobban megnehezítették a felkészülésemet, és egyre kevesebb a motivációm a tanulásra. Vannak még akik hasonló cipőben járnak? Ki hogyan áll a tanulással?

2021. márc. 4. 22:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
#10 Csakhogy nektek nem volt szóbeli...
2021. márc. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
14%

Sajnos tenyleg nem.

Azt csak meg kell tanulni. Hidd el, az elso vizsgaidoszaknal majd rajossz, hogy hanyszor tobb anyagot kell majd megtanulni sokkal rovidebb ido alatt, ami mellesleg nehol szaraz mint a fajdalom

2021. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
#12 Én ácsnak készülök, ott egy darab vizsgaidőszak van😁
2021. márc. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Mindent bele
2021. márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
78%
#12 Ja, tok ugyanaz hogy nektek kb 100 tetellel kevesebbet kerdeztek ki :D Igy inkabb ne mondd hogy nektek is para volt, mert kicsit vicces.
2021. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
73%
én is motiválatlan vagyok... úgy emelt matekot tanulni hogy a 2 év faktból másfél online volt... ráadásul 7 órából 4 volt megtartva... nálunk 1 hónapja hibrid van, az online közvetített órák érthetetlenek, borzalmasak... nálunk maradnak a konzultációk, a szaktanár döntésére van bízva él e vele.
2021. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

#15 Megertem, hogy szar a helyzet, mert az, de ezeket a teteleket csak le kell ulni es megtanulni. Hidd el, egeszen aprilisig mi is tanultuk az arra mar kidolgozott tetelsorokat.

Sokan ossze tettek volna a kezuket, hiszen mindenki tudja, hogy a szobeli az erettseginek a korrekcios resze. A tanaraitok is azon lesznek, hogy felfele tornasszak a szazalekaitokat.

2021. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
56%
Mi épp átálltunk kiscsoportos konzultációkra mikor bejelentették a korlátozásokat. Örültem hogy legalább kicsit szocializálódtam, erre már megint otthon ülök. Napi 5-6 online óránk van, pénteken szerencsére kevesebb. Próbálok készülni mindenre, viszont elég nehéz úgy órákat tanulni hogy teljesen motiválatlan vagyok. Ez a bizonytalanság teljesen kikészít. Elmaradt a szalagavató, kirándulások, a tablófotózásunkat is elhalasztották, ballagás meg kitudja hogy lesz e. Kitartást nektek!
2021. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
91%
Az intézmény vezető döntése, hogy lesznek-e március 8-tól kiscsoportos konzultációk. Nincs megtiltva továbbra sem!
2021. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Mi is továbbra is bejárhatunk iskolába felkészítőre, bár én nem szoktam, mert apukám tart a vírustól. De nem igazán hasznos, csak valahogy a tudattól, hogy iskolában ülünk annal tűnik.


Matekból magántanárhoz járok, átmegyünk a témakörökön, kitöltjük a korábbi feladatsorokat. Ezt otthon is lehet, bár nyilván nehezebb.


A többi tantárgyra még rá se néztem. Magyarból majd átolvasom a gyakorlati írásbeliségek jellemzőit, angolból átmegyek a nyelvtanon újra (emeltezek), de arra nem tervezek készülni különösebben. Na a törivel nem tudom mi lesz, a szóbeli tételeim megvannak, de az nem fed le mindent.

2021. márc. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!