Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Metropolitan...

A budapesti Metropolitan egyetem jó egyetemnek számít? Személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Előre is köszi

2021. jún. 12. 21:43
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
47%

6. "Az ELTE alkalmazott közgazdaságtan szakjáról nem hallottam"


3. "Így lesz két ilyen egyetem az országban, ahol oktatnak közgazdaságtant." (miközben van ilyen szak az ELTE-n és PTE-n is)


vs.


3. "Legközelebb mielőtt így lehurrogsz, nem ártana tisztában lenni egyrészt a tudományterületekkel, másrészt az aktualitásokkal."


🙈🙉🙊🤭😅😅😅


Az ELTECON Magyarország leghíresebb alkalmazott közgazdaságtan szakja volt, csak most (nem tudom, miért) nem indult. [link]

2021. jún. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
10%

Pécsett 2-3 éve indult el a GPME, ezért nem hallottam róla.


Az ELTE-n pedig megszűnt a képzés 2 éve, tehát nem oktatnak azon egyetemen közgazdaságtant.


"Az ELTECON Magyarország leghíresebb alkalmazott közgazdaságtan szakja volt"


Annyira híres, hogy 7 éve végeztem AK-n, de egy embert nem ismerek, aki ott végzett volna, pedig egy rakat közgazdász között dolgozom. Mindenki Corvinuson végzett vagy külföldön. Attól, hogy egy ember jó véleménnyel van két végzettről, nem lesz híres az egyetem képzése. Főleg, hogy a cikkben idézett emberek közül az egyik (a másikat nem találtam meg) 2011-ben végzett ott, majd el is ment külföldi mesterre és oktatni (azért ismeri a Nobel díjas pali, mert kollegája).

2021. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
41%
Nem gond, én se hallottam arról eddig, hogy a METU-t megvette az MNB alapítványa, csak akkor óvatosabban fölényeskedj azzal kapcsolatban, hogy ismernem kellene az aktualitásokat. Egyelőre úgy tűnik, hogy (leszámítva a METU eladását) én vagyok jobban képben. Na peace.
2021. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon képben vagy, már nem létező képzésekkel példálózol. :D
2021. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
39%

Mi az, hogy nemlétező képzés? 🙈


Az eltecon létezik, csak angolul indul: [link]


Tényleg fura vagy, hogy állítólag ezen a szakon végeztél, de lila gőzöd sincs arról, hogy hol milyen képzés indul a saját szakmádban? 😅

2021. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
74%
Nem indul angolul sem. 2020-ban és '21-ben sem indul az eltén semmilyen nyelven. Van még egy kifutó évfolyamuk. Ha ők végeznek, akkor ennyi volt.
2021. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
24%

Hát ez mondjuk szomorú, ha így van. :( Tényleg szégyen.


Hát... drukkolok a METU-nak. Sajnos tényleg a Milton Friedman, Edutus stb. ligában focizik, nem olyan egyszerű világszínvonalú egyetemet gründolni a semmiből.

2021. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
86%

én együtt dolgoztam egy csajjal aki a metun tanult grafikát, életem legrosszabb élménye volt, ekkora idióta hülye πcsával még nem találkoztam soha

ezt le kellett írnom, bocsi, de nagyon fájt az egész létezése

2021. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
42%

"Metropolitan nagyon lent van"


Ez vicces, mert Metu után mentem BME-GTK-ra, és azon kívül, hogy szinte csak elméleteket kellett magolni gyakorlat nélkül, semmivel sem volt színvonalasabb, és sokkal nehezebb sem. Nem voltak konkrétan géptermi órák a XXI. században :D

Metun tanultunk SAP-ot, excel-t, csomó beadandó volt programokkal...


"Nekem egy ismerosom"


Nem jár oda ismerősöd, csak egy konkurens egyetemre jársz, és így akarod lejáratni a Metut. Simán visszadobják mindenki szakdolgozatát, ha nem felel meg a követelményeknek. Még Suppan Mártonnak sem fogadták el a szakdolgozatát, hiába egy elismert vállalkozó volt már akkor is az országban.

2021. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
12%
Akkor a Corvinus kösse fel a gatyát!
2021. jún. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!