Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy döntenétek a helyemben?

Hogy döntenétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Elvégeztem két évet gyógytornász szakon, de nem bírtam a vizsgákkal járó stresszt, ezért visszamentem egy kórházba dolgozni, mint gyógymasszőr.

Aztán elkezdett fájni a jobb vállam, nyáktömlő gyulladásom van, ami újra és újra előjön a megerőltetéstől.

A kérdésem az lenne, hogy ti maradnátok a gyógymasszőri mubka mellett kevesebb stresszel, de vállfájdalmakkal, vagy megpróbálnátok az egyetemet több stresszel?



2022. júl. 12. 19:39
A kérdező szavazást indított:
Gyógytornász szak befejezése
Maradni gyógymasszőrnek
22 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki 2 évet lehúz egy szakot az már képes be is fejezni. Én visszamennék.
2022. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Írod hogy nem bírtad a vizsgákkal járó stresszt. Pontosan mit jelent, mi történt? Ha úgy végeztél el két évet, hogy sikerült minden tárgyad (szóval nem csúsztál), az azt jelenti hogy a felén már túlvagy - a helyedben így simán visszamennék. De ha nehézkesen megy, akkor megfontolandó, lehet hogy inkább megpróbálnék valamilyen más, kisebb fizikai igénybevétellel járó munkát keresni az egészségügyben.
2022. júl. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Minden vizsgám sikerült, csak nagyon stresszeltem, rosszul lettem a vizsgákon, és rászoktam a nyugtatókra.
2022. júl. 13. 08:56
 4/4 anonim válasza:
Azt csináld, amit szeretsz!
2023. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!