Orvosi mellett munka?

Figyelt kérdés
Jövőre megyek egyetemre, ha minden jól megy, felvesznek a SOTE ÁOK-ra. Párommal élek együtt, most nyáron dolgozok végig, azonban az eredeti terv szerint én évközben nem dolgoztam volna, mert kijöttünk volna abból a pénzből, amit barátom megkeres,és amit én is megkerestem a nyáron, azonban az új törvény miatt nem tudnánk már kifizetni a rezsit (kb. 40-nel lenne több, mert társasházban közös költséget is emeltek). Orvosi mellett van arra esély, hogy egy hétvégi napon bevállaljak 12 órás műszakot? Vagy esélytelen? Nem is vizsga időszakra gondolok, akkor szerintem örülök majd, ha tudok aludni, hanem szorgalmi időszakra. Szívesen fogadnék személyes tapasztalatokat is. 18/L

2022. júl. 16. 12:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos olyan diákmunkák ritkán (nem igen) vannak,ahol csak elég heti 1x pár órára beugrani, általában minimum 16-20 óra/hét az elvárt.
2022. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%
Nyaranta ha lesz rá lehetőséged. Nagyon ritkán hétvégén 1-1 alkalommal valami beugrós munka, de amúgy semmit.
2022. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
33%
Aki akar, tud dolgozni. Nyomó az sbo-n mindig van oth, de simán szekundálnak a mentőknél.
2022. júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tapasztalatokat! Ennek fényében még mérlegelek akkor, hogy hogyan legyenek a dolgok.
2022. júl. 16. 21:04
 15/17 anonim ***** válasza:
93%

Hát, szerintem örülni fogsz, ha hétvégente tudsz aludni, meg a pároddal lenni. De sajnos szerintem hétvégi munkák sincsenek nagyon, de nem Pesten élek, így ezt konkrétan nem tudom.

Sok sikert:)

2022. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem a szoctám lenne megfelelő neked+ nyári meló. Esetleg korrepetálást is tudsz vállalni .( 3000-5000 / óra )

Diákmunka évközben nagyon nehezen összeegyeztethető a tanulással . Szoctám pedig simán lehet 40000-60000 / hó. Csak jól kell kitölteni a kérőlapot.( sajnos sokan vissza is élnek vele)

2022. júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Korrepetálás jó igen. Heti 6-7 ezret is már simán tudsz kérni. Illetve én apukamnal dolgoztam, de neki volt egy saját maganrendeloje így könnyű volt. Voltam segédapolonak is, evkozben is, rugalmasak voltak, ott is úgy mentem ahogy tudtam, általában mindig 12 oraba, és így volt olyan hogy elég volt heti 1x mennem.


Meg 1x elmentem ilyen mentős segednek egy diszkóba. Nem volt ott semmi és végig lehetett pihenni és aludni 12 orat:D többször is bissza akartam oda menni mert a fizetés se volt rossz és kedvesek voltak velem, de mindig elmaradt

2022. dec. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!