Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg igaz az a pletyka,...

Tényleg igaz az a pletyka, hogy télre bezárnak az iskolák és onlinera állnak át, mert drága lenne fűteni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 23:53
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
#11 Hát figyelj, mi majdnem 2 évet voltunk onlineban, érettséginél is sokakat átengedtek akik nagyon kevés tudással rendelkeztek. Na meg a jelenléti oktatás is minőségtelen úgy ahogy van. Ezzel ugye nem tesznek semmit, de majd az online sikertelenségét bevallják. Úgy őszintén szarik bele a kormány hogy mi folyik az oktatásban, az sem érdekli hogy van e egyáltalán iskola lásd tanári fizetések és kevés pályakezdő tanár, plusz egyre több pálya elhagyó
2022. aug. 8. 10:48
 12/43 anonim ***** válasza:
36%
Fasza lenne ngl
2022. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Én nem akarom, hogy az egyetemi éveim is így teljenek🥹
2022. aug. 8. 14:24
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, legalábbis a közoktatásban, mivel a tankerületek már kaptak utasítást, hogy mérjék fel, az iskolák mennyire alkalmasak a vegyestüzelésre való átállásra-ez azért sokat elmond, főleg, hogy a fa is méregdrága mulatság, arról nem is beszélve, mennyibe kerülnének az új kazánok.
2022. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
#14 Az egyetemek teljesen más helyzetben vannak, mint az általános és középiskolák, és más szabályok is vonatkoznak rájuk. Minden egyetem maga dönt ilyen ügyekben. Én most végeztem az egyetemen, úgyhogy már nem érint ez az egész, de azért meglepne, ha az egyetemek télre bezárnának. A közoktatásban nagyobb bajok vannak (ilyen téren is), ott sajnos el tudom ezt képzelni.
2022. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
50%
#11: Mert a júliusi és augusztusi forróságban végzett jelenléti oktatás hatékonyabb lenne, mint az online. Mesélj még!
2022. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
9%

"Már ebben a kategóriában is megjelentek a bérfideszesek.

Szánalmas."

Sokkal szánalmasabb, hogy mindjárt felcímkézed azokat, akiknek a világon semmi közük a fideszhez, csak épp nem értenek egyet veled...

2022. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
93%

11. Az általános iskolások hol lesznek délután, ha délelőtt lesz oktatás? A kicsik szülei 4 órában fognak dolgozni? Meg az ovisok szülei is?

Azzal egyet értek, hogy a digitális oktatás főleg az általános iskolákban és a fejletlenebb térségekben egyértelmű kudarc, de ezért a kormányzat a felelős. Lett volna idő a tanárokat kiképezni a digitális oktatásra és a technikai feltételek megteremtésére, csak oda nem ment pénz.

2022. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
0%

"Lett volna idő a tanárokat kiképezni a digitális oktatásra"

Mikor kellett volna a tanároknak a munkaidejük mellett még ilyen oktatásra is járniuk szerinted?

2022. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

20. Vannak tanári továbbképzések,mivel ez a munkájukhoz szükséges, nyilván kötelezővé kellett volna tenni.

Ha az ostoba portfólióírást és minősítő vizsgát nem vezették volna be feleslegesen a tanároknak lett volna idejük digitális oktatásra kiképeződni.

2022. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!