Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fognak piszkálni ma a suliban?

Fognak piszkálni ma a suliban?

Figyelt kérdés
Kaptam 24 órás vérnyomásmérőt, ami eléggé látványos, és mivel nem vagyok túl kedvelt annak ellenére, hogy semmi rosszat nem tettem, néha szeretnek piszkálni. Viszonylag ritkán szoktak, kb havonta max egy két alkalommal, ha találnak valami "kifogásolhatót" rajtam vagy benne.

2022. nov. 11. 07:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Vedd le!
2022. nov. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%

Nem, biztos. A péntekek úgyis rövidebbek.


Egyébként az EKG, nem vérnyomásmérő, és ha egy diáknak szüksége van rá, azt érdemes komolyan venni.

2022. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Tudom, milyen sz*r, ha piszkálják az embert. Ha ennyire félsz, megkérhetted volna a háziorvost, hogy írjon ki erre az 1-2 napra, amíg ez a cucc rajtad van. Neked is eggyel kevesebb stressz.
2022. nov. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%

Hétvégére is lehet időzíteni a 24 órás vérnyomásmérést....


Nem kell ebből problémát csinálni.

2022. nov. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1 nem lehet

2 ami a vérnyomást meg a pulzust méri az a vérnyomásmérő. Ne próbálj meg úgy okoskodni, hogy nem is tudod, hogy mi micsoda.

4 nem, nem lehet.

2022. nov. 11. 12:07
 6/15 anonim ***** válasza:
35%

Tehát nem Holter, hanem ilyen???


[link]

2022. nov. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

"Ne próbálj meg úgy okoskodni, hogy nem is tudod, hogy mi micsoda."

. Most már legalább értem, miért piszkálnak.


Egyébként én is Holter-EKG-ra asszociáltam, de ez a Te olvasatodban "okoskodás".

2022. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7 ha valaki azt mondja, hogy vérnyomást mérnek nála, azt vérnyomásmérővel teszik, nem EKG-val. Mivel oda írtam, hogy mi az, amit hordanom kell, ezért igen, okoskodásnak számít, ha ki akarsz javítani valamit, ami nem is hibás....
2022. nov. 11. 12:18
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem számít okoskodásnak. Akkor lenne okoskodás, hogy ha nem ismerném el, hogy elsőre akkor félreértettem a helyzetet (ami egyébként irreleváns a kérdésed szempontjából, és csak azért tettem szóvá, mert az első válaszoló azt a borzasztó tanácsot adta, hogy vedd le).


De nyugodtan lovagolj ezen, nem érdekel: nem véletlen, hogy téged piszkálnak, nem engem. Ha esetleg eggyel alacsonyabb fokozaton reagálnál az ilyen helyzetekre, kerülnéd a felelsleges, dehonesztáló megjegyzéseket, akkor az neked is jót tenne.

2022. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
9: tényleg nem bántásból, de ha a suliban is így okoskodik, könnyen lehet, hogy azért piszkálják....
2022. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!