Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Tóth Árpád Gimnázium vagy a...

A Tóth Árpád Gimnázium vagy a Fazekas Mihály Gimnázium jobb?

Figyelt kérdés

Debrecen

Biológia tagozat


2010. nov. 12. 19:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
A mai 13:38-as választ nem én küldtem ( a tegnapi válaszoló). De egy kicsit őrizd meg a nyugalmadat. :D Egyébként nagyon sok ismerősöm jár a TÁG-ba, főleg 11.-be.( de azt gondolom a mai válaszolónak szántad/nem is tudom...)
2012. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ideges:D

Nem vettem észre hogy 2 válaszoló van.

Az hogy idajárnak ismerőseid nem olyan mintha oda is járnál,rengeteg dolgot nem tudsz így megtudni és a kialakult kép se teljesen objektív.

2012. nov. 20. 18:08
 73/80 A kérdező kommentje:
*ide
2012. nov. 20. 18:09
 74/80 anonim ***** válasza:
Olyan dologról nem is írtam, amit nem tudok, mivel nem oda járok. Én a Fazekasról írtam, de te biztosan azt is jobban ismered. ( a TÁG-ról tényeket írtam (hol áll a ranglistán, de ezen szemmel láthatóan nem nagyon tetszett neked, pedig nem én találtam ki), vagy hogy nincs ivóvíz,...) Te voltál aki egy Fazekasosnak (aki matek szakon van) magyaráztad hogy a TÁG milyen reálos és a Fazekasban inkább a nyelv az erős ;)
2012. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 A kérdező kommentje:

Nem csak tényeket írtál,pl. az hogy el van csúszva a számlákkal vagy nagyobb a könyvtár nem igaz,bár a Fazekas könyvtárában még nem voltam de valószínűleg te sem a TÁG könyvtárában.A ranglista nagyon szépen mutat,de nem sokat ér,főleg hogy csak pár % eltérés van az iskolák között.A TÁG reálban a legerősebb,reálgimnáziumnak lett alapítva,a biosznak,kémiának nagy hagyományai vannak,bár nem tudom hogy neked ez reál tantárgynak számít-e.Azt egy szóval se írtam hogy matekban nem erős a Fazekas,az egyik legerősebb a városban,de az utóbbi években a nyelvszakokra nehezebb oda bekerülni,mint matekra(tudom,mert több volt oszt.társam is felvételizett oda)

Az ivóvizedet inkább nem kommentálnám,ha csak ezt tudod ismételgetni akkor úgy látszik jobb érveket hoztam fel.

Azért írtam ezeket le,mert a TÁGról és a Kossuthról ùgy beszéltél mint 2 rossz suliról a Fazekas meg mintha tökéletes lenne,de ez nem igaz,semmivel sem rosszabbak mint a Fazekas.És ezt elég sok Fazekasosról vettem észre.

2012. nov. 20. 19:26
 76/80 A kérdező kommentje:
Mármint azt,hogy a többi sulit "lenézik".
2012. nov. 20. 19:27
 77/80 anonim ***** válasza:

íme a legfrissebb "ranglista,"


Sasoljátok csak meg sznob sulit pártolók, melyik a legjobb debreceni suli országos viszonylatban!!!


[link]

2013. jún. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim válasza:
Én special a TÁGba jártam és utáltam.Hiába szép kivül-belül ha olyan diákok vannak, mint Te, Kedves Kérdező.
2013. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
Én nemrég beszéltem egy ismerősömmel, akinek a lánya is a TÁG-ba járt, és azt mondta nem szerette, ő is a társaságra hivatkozott.
2013. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
Jobb a TÁG (biosz szmepontból)
2014. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!