Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan itt aki ide fog...

Van olyan itt aki ide fog járni szeptembertől? Illyés Gyula gimnázium (Dombóvár). Vagy van itt olyan aki ide jár már?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Tegnap kaptam meg a levelet hogy felvettek. Emelt szintű matematika-informatika tagozatra fogok járni. Van itt olyan aki velem együtt ide fog jönni?

Vagy aki erre a tagozatra jár már? Esetleg aki ebbe a suliba jár csak nem erre a tagozatra? Jók a tanárok? Milyen a közösség? Írták hogy lesz gólyatábor augusztusban. Érdemes elmenni? Jó lenne megismerni pár embert aki ide fog jönni, vagy aki ide jár már.


2011. ápr. 22. 11:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/151 anonim ***** válasza:
100%
anita néni nagyon aranyos, erdélyi egy tünemény kábé:D xD a többi nem tanit minket. Az igazgatót meg enmbirom, mert a lány az oszt.ársam és mindig kivételeznek veel-.-"
2011. jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/151 A kérdező kommentje:
Voltam beiratkozni most hétfőn. Erdélyi lesz az osztályfőnököm. Ja és 9.b fogok járni.
2011. jún. 30. 14:16
 23/151 anonim ***** válasza:
100%

Az jó!:)

Erdélyivel nagyon jol jártatok,örülj neki:)

Hallottam jó osztálykirándulásokat is szokott tervezni,és tényleg aranyos.

Órán is ellehet menni a témától,és szokott saját történeteket mesélni:D

Szerintem nagyon jól tanít,és tök érthetően magyaráz ,ha kérdezel tőle valamit elmeséli ,de komolyan.

Lehet nála kiselőadásokat csinálni,két kiselőadás egy 5ös:) -ráadásul mindig érdekes témából ad.

Egyzser nyert tombolán egy kutyás képet,és nekünk adta- bár ez gondolom nemizgat téged:D

örülj ,h ő lett;)

2011. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/151 anonim ***** válasza:
100%

többieknek igazuk volt erdélyi és anita néni angyon jók.;)

ömm. albrecht tuti h nem normális. de inkább nem szidom.

igazgató...hááát. sztem papucsférj.ebből arra következtetek h nem lehet vmi szigorú. olimpiás versenyre ő készít fel minket és viszonylag normális.

a többi tanárt nem ismerem annyira. a vámosi judit viszont sztem elég rendes. mármint amennyit beszélgettem vele...abból erre lehet következtetni.

gólyatábor jó. mert téll megismered a többieket. más kérdés h kicsit unalmas.

a közösség nagyon jó ha be tudsz illeszkedni. előny ha lesz haverod/ismerősöd az osztályodban.:D

2011. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/151 A kérdező kommentje:
Az osztályomból csak én mentem erre a tagozatra és még egy valaki jött ide a gimibe az osztályomból csak ő általános tagozatra én meg matek-informatikára. A matekosok és a tesisek lesznek egy osztályban. Ő meg a humánosokkal lesz de remélem hogy jó osztályom lesz és könnyen megy majd a beilleszkedés ezért is megyek el a gólyatáborba.
2011. júl. 2. 14:59
 26/151 anonim ***** válasza:
100%

igen, a gólyatábor jó ötlet. De fontos az első benyomás. Ugye 4 évet kell együtt lennetek..

De szerintem egész összetartóak az osztályok,bár az Nesek a legjobbak:D

2011. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/151 anonim ***** válasza:
87%

Vámosi Judit nagyon aranyos, én kedvesnek ismertem meg.

Erdélyi, khmm... jól jártál vele, bár mondjuk úgy néz ki, én vagyok az egyetlen ember a suliban, aki nem bírja...

2011. júl. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/151 anonim ***** válasza:
100%

00:52 -szerintem semmi baj nincs Erdályivel:O :D


amugy a kérdezőnek:

[link]

oldalt vannak képek,rákattintasz pl ott lesz tavalyi meg azelőti gólyatáborok. Amúgy vannak játékos "órák"..

2011. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/151 anonim ***** válasza:
100%

ja és eltudnád mondani ,hogy kik lesznek tanáraitok??

pl biosz,irodalom,tesi stb??

2011. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/151 A kérdező kommentje:
azokat még nem tudom. De rengeteg könyvem lesz. A beiratkozásnál kaptunk egy listát hogy jelöljük be melyik kell de nekem az összes kell mert nincs testvérem akinek meglennének. Mennyit szoktatok általában fizetni a könyvekért? Azt még nem mondták meg hogy mennyi lesz.
2011. júl. 3. 15:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!