Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit szóltok a heti öt tesi...

Mit szóltok a heti öt tesi órához?

Figyelt kérdés

[link]


Pont szeptembertől leszek kilencedikes. -.-


2012. jún. 26. 17:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nincs is annál jobb, mikor vki tud saját magán röhögni, őrizdd meg ezt a tulajdonságodat...
2012. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

"De van jobb dolgom is, mint a h.lyeségeidet olvasgatni.."


Látszik. :DDDDD

2012. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy ezzel jösz, mivel mást már nem tudsz elővenni:D Szánalom, hogy ennyire próbálsz vitát szítani, de sajnos még mindig nem süllyedek le hozzád ;)
2012. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

NNa foglaljuk össze mi volt eddig:

"beszélt egy olyan személlyel..."

"Nem olvastam végig csak... öngóóóóól"

"na portyogj tovább magadban"

"mikor vki tud saját magán röhögni"

"Gondoltam, hogy ezzel jösz, mivel mást már nem tudsz elővenni"


Állítottál valamit. Majd reflektáltam objektív és szubjektív érvekkel. Erre te hogyan reflektáltál? Sehogy. Olvasd el az utolsó 3 idézetet. Na ennyit tudsz te... :)


Az öngólos és az utolsó kommentedet értelmezd. Épp te nem tudsz mással jönni... : )


Egy szimplán buta, munkanélküli érettségivel vagy legfeljebb szakmunkás bizonyítvánnyal rendelkezel, aki itt éli ki a feszültséget, mert tudja, hogy valójában szar, és semmire nem jó. :)) További jó b*lfaszkodást a politika rovatba, ellátogattam tegnap oda, láttam a kommenteket, neked tényleg nincs jobb dolgod, mint egy noname fórumon leírni a f*szságaidat. :D Mindegy, kellenek ilyen emberek is, qrva jó elrettentő példa vagy.

2012. jún. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet.Bár én most végeztem középsuliba szóval engem érint.
2012. jún. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
te most tényleg azt hiszed, hogy én a politika rovatba írogatok?:D:D Ne röhögtess már, életembe nem olvastam el még onnan egy kérdést se:D De elég vicces lehet, ahogy ott mondogatod az embereknek, hogy a másik fórumon mit beszéltél velem:D Linkeld már be légyszi, melyikhez írogattál xD És köszönjük a mély elemzést, most megint bebizonyítottad, hogy egy lúzer kis netharcos vagy, aki még mindig velem próbál kötöszködni, de nem látja, hogy már addig lettél oltva, h csak röhögni lehet rajtad:D Jah és egyetemista vagyok, szóval ez a szakmunkás meg ilyen olyan dumád újfent nem jött be, szóval megint buktad ezt az érvelést:D De további jó szórakozást, remélem egyszer bekerülsz az ezo.tv-hez, talán ott látnak a jövendőlésedbe fantáziát, itt csak szánaémas kelltesz bennünk:D Itt szakadok rajtad és a kis dedós próbálkozásaidon:D Ha nem akarod tovább égetni magad, akkor erre nem írsz vissza, mert azt hiszem, most végképp lejárattad magad ezzel a politika rovat meg aluliskolázott dumával, szerintem összekevered saját madatat velem:D Na léptem vizsgázni, további jó dedózást ;)
2012. jún. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Jó vicc.


Azt hiszik, hogy hirtelen mindenki le fogja futni a Maratont, lead 10 kilót és boldog meg hepi lesz mindneki ? :D

2012. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
én is pont most leszek kilencedikes :( nem is lenne vele olyan nagy bajom,ha nem pont 9.-ben tanítaná a tesit a legszadistább tesitanár
2012. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
egy nagy hülyeség de jó hogy 13ba megyek és nem lesz tesi :D
2012. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 DDD97 ***** válasza:
Szerintem nagy hülyeség. Leszámítva azt, hogy nincs hely és elég (+normális) tesitanár az egész tesi osztályozási rendszer rossz. Egyáltalán nem is értem, hogy miért kell osztályozni tesit.. ez egy készségtantárgy.. szeptember óta 6 osztály/évfolyam társam sérült meg tesin. szekrényugrás stb. nem olimpiára készülünk!! de a tanárok nagyon úgy gondolják..
2013. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!