Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit szóltok a heti öt tesi...

Mit szóltok a heti öt tesi órához?

Figyelt kérdés

[link]


Pont szeptembertől leszek kilencedikes. -.-


2012. jún. 26. 17:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

én annak idején általánosban tesi tagozatos voltam. nekünk minden nap volt tesi óra + heti 2*másfél óra edzés ezen felül. és mégis vegyész lett belőlem. :-)

szerintem jó dolog ez.

2012. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Igen,jó ötlet,hogy mozgunk,de akkor is fontosabb lenne más tantárgy.nyolcas:Szerintem fontosabb,hogy rendesen megtanuljunk írni és idegennyelveket beszélni.Ráadásul nem gimibe,hanem szakközépbe megyek.Kilences,dehogy tűnsz mocskos alaknak :)
2012. jún. 26. 18:19
 13/30 anonim ***** válasza:
Igen, fontos lenne, de mégsem tudnak emgtanítani, mert elég gyatra a nyelvtanítási módszerük, ha csak ott tanulsz a suliban, lehetetlen megtanulni nyelvet, el kell járni különtanárhoz. És nem a napi 45 perc fog ebben korlátozni. Nekem egyetemen több olyan nap is volt, hogy reggeltől este fél 10-ig órám volt folyamatosan, sportra akkor is volt időm másik napokon, szabadidőmbe
2012. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

én most leszek 4.es gimiben de szerintem jó ötlet.

kivéve azt, hogy tényleg a tesi tanárok 80% egy alkoholista semmirekellő. Azért hogy lehet felvenni a fizetést, hogy annyit mondd óra elején: fussatok és akkor egész órán futunk még a tesitanárok elbeszélgetik egymással az időt.

Ha olyan mozgásra gondoltak, hogy úszás, vagy egyéb sport amik közül lehet választani a diákoknak, hogy melyik szeretnék akkor tökéletes. Így legalább lehetősége is van csinálni azt amit szeret, és még nem is fog elhízni, mint most az tinik nagy része.

Itt nálunk elméletileg lesz valami úszás lehetőség is. Ha ez igaz, lesz biztos valahogy elintézem, hogy én mehessek olyan keretek között:D

A nyelvtanulással is egyetértek, hogy arra nagyon rá kéne feküdni. Magyarok alapból nagyon elvannak maradva olyan szinten hogy nyelvek beszélése. Asszem épp tegnap hallottam a rádióba, hogy a magyar 2/3-a nem tud semmilyen idegen nyelven beszélni. Ez mind siralmas és a magyar embereket le lehet nézni vele, de a nyakam ráteszem, hogy az a maradék 1/3 sem az iskolában tanultak miatt tud annyit amennyit:D Már én is rájöttem, és egy éve magamtól tanulom az angol, azaz fejlesztem. Ahhoz képest hogy év elején egy normális mondatot nem tudtam összetenni, májusra meglett elsőre a nyelvvizsgám.

2012. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

13:Igen,sajnos olyan idegen nyelv tanáraink voltak eddig...tyűű..Főleg a nyolcadikos..Olyan szinten nem tudott rendet tartani...Egyszer megkérdezték tőle,hogy mióta tetszik tanítani.Azt válaszolta:3 éve.Diák:Látszik..Az én osztályom 4 éve tanulja a németet,de olyan a tudásunk,mint aki 1-2 éve tanulja.

Járok majd nyelvvizsgára felkészítő órára,mert elengedhetetlen a mai világban az idegen nyelv.Az más,ha megutáltatják(Ez bármely tantárgyra igaz).Én szívem szerint olyan nyelvet tanulnék,aminek tudom,hogy semmi haszna,de itthon,önszorgalomból,a netről tanulgatom(konkrétan a török).

Na egy kicsit elkanyarodtam az eredeti témától :)

2012. jún. 26. 18:44
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

ma 18:13

Gratulálok, hogy a tesi témánál erről írogatsz... :D

Csak nem egy vérjobbikos repült ide a politika topikból??


Te beszéltél egy olyannal, aki többet tud a történelemről? Ki lenne az? Egyáltalán ki az, aki elmondhatja magáról, hogy Ő mindent tud a történelemről?? Vagy azt, hogy többet? Honnan veszed, hogy az, amit mond, az az abszolút igazság? Tudod bizonyítani hitelt érdemlően?

Azért, mert azt olvasod a kurucon meg a többi ilyen hülye lapon, hogy ez így és így történt, az szerinted igaz és kész? Azért, mert azt írják?? :D

Egy valamin gondolkodj el: A történelemről az tud objektív dolgokat elmondani, és az abszolút igazsághoz tartozó rézsigazságot megállapítani, aki átélte, aki ott volt, aki látta, de még sokszor ő sem (pszichológia perceptiós problémákat ajánlom tanulmányozásra, bár te és a fajtád a 6IQ szintjével úgyse fogná fel). Milyen alapon jösz te, vagy egy hülye kurucoshuszár, hogy elmondja, mi történt 100 évvel ezelőtt? Ott se voltatok, át sem éltétek, de ugattok hogy ez és ez nem igaz... :D Gratulálok, hatalmas intelligenciára vall.

A történelmi igazságról akkor és csak akkor lehet majd beszélni, ha elkészült egy időgép, és végig tudjuk nézni az összes eseményt. Addig nekem ne magyarázzon senki arról, hogy teszem azt mi volt a II. világháború idején, főleg ne az, aki ott sem volt és nem élt át semmit... :)

Mondanám, hogy érdemes lenne fejlesztened magad agyai téren, mondjuk a görög filozófia sokmindenre megtanít, pláne gondolkodni, de attól tartok te és a te fajtád soha nem lesz azon a szellemi szinten, hogy felfogja... : )

További jó balf*szkodást a csürhe társaiddal a politiak rovatba. : ) Hívhatod őket mínuszozni. :DD

2012. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
19:57 Nem olvastam végig csak kb. 4-5 sort az írásodból, de minek írogatsz ide egy tesis kérdéshez?:D öngóóóóól
2012. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Vitakultúrád qrva jó. :D Érved egy darab sincs. :D

Ne is olvasd végig, most se, valószínűleg egy sort sem értenél meg belőle. :D

2012. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Ha te mondod... gondolom azt hiszed, hogy mindig igazad van:D Hát hidd. De van jobb dolgom is, mint a h.lyeségeidet olvasgatni.. na portyogj tovább magadban, mert itt nem találtál vitapartner, senki sem süllyedt le hozzád. Na pá
2012. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Jajj de jót nevettem, köszi. :D
2012. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!