Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a gimnázium vagy...

Szerintetek a gimnázium vagy az egyetem a jobb?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 20:08
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
74%
"egy az egyben felolvassák a diákat, ráadásul olyan tempóban, hogy megalszik a szájában a tej, a másik lenéz minket; hadar, össze-vissza összefüggéstelenül kap bele a tananyag bizonyos részeibe" - Nálunk speciel nincs ilyen - engem nem tanít ilyen. Lehet ezért is van benne az SZTE a világ legjobb 500 egyetemében?
2013. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem, nem kérdés.


A gimiben rühelltem, hogy óvodásnak néztek minket a tanárok, az órák nagy része felesleges és unalmas volt, és még azt se engedték meg, hogy az ember telefonozzon, olvasson, vagy esetleg más tárggyal foglalkozzon mondjuk egy dögunalmas magyarórán. Ráadásul minden szarból felelés volt, sose tudhatta az ember, hogy mikor, na ilyenről az egyetemen végképp szó sincs.

2014. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a gimnázium sokkal jobb. a főiskola/egyetem ridegebb hely, mondjuk én Budapestre jártam, amit egy koszos élhetetlen városnak tartok.


a gimi egy csendes tiszta kisvárosban volt. az osztálytársaim többsége egyéniség volt, a fősuliban elég egyszerű emberek voltak, divaton és bulin kívül sok mindenhez nem volt eszük. de mondjuk ahogy idősödnek, úgy válik egyre unalmasabbá az emberek zöme.

hiába kapsz nagyobb szabadságot főiskolán, ott senkit nem érdekel, mi van veled, hogyan teljesíted a félévet. sokszor neked kell a tanárokat piszkál, nógatni, h beírják a jegyet stb. sosem tudtam megszokni azt a káoszt, ami a főiskolában van. szintén negatívum, h vizsgák előtt sosem lehetett tudni, h mire számíthatsz, sokszor a tanár kedve volt a döntő, vagy az, h éppen ki vizsgáztatott.

nekem a gimnázium néhány éve volt életem legszebb időszaka

2014. dec. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem a jobb ! Rá fogsz jönni, hogy nem csak a giminél jobb az egyetem, hanem a munkánál is. Ha dolgozol csak a párod marad, a haverok el fognak tűnni, nem lesz pubokba, romkocsmákba, szórakozóhelyekre járás. Társas magányban lesz részed, ha tartani fogod a kapcsolatot a régi egyetemi csoporttársaddal, csoporttársaiddal akkor az facebook-on lesz, mert ők vagy külföldön vagy az ország másik végében lesznek.
2016. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!