Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Irodalom érettségiben kiktől...

Irodalom érettségiben kiktől szoktak novellák lenni? Általában tanult vagy nem tanult az író?

Figyelt kérdés
Mert nekem így most csak Mikszáth és Móricz jut eszembe akit vettünk. de ugye van esély h ismeretlen író lesz?
2013. máj. 4. 15:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:

jajó :D csak azért paráztam, mert nem kaptam meg a behívómat, szar helyre küldték, és mondták az oktatási hivatalban, hogy de az iskolában ki tudják nekem nyomtatni..


és kinyomtatták, de ez érdekes, minden tárgy fel van sorolva a vizsgabehívón, az is amit a sulimban csinálok, és az emelt is, oda van írva, hogy melyik iskolába kell mennem, és mikor.. te is ilyet kaptál, vagy ez nem az?


kicsit debil volt a nő, akit megkértem, hogy nyomtassa ki nekem a behívómat..


és kedvesek voltak, tényleg elmagyaráztak mindent?

2013. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 A kérdező kommentje:

nekem csak az emelt van rajta :O

persze, hogy elmondtak mindent :D háát hogy kedvesek voltak e az más tészta :D

2013. máj. 8. 16:30
 63/80 anonim ***** válasza:

najó, most megint beparáztam.


mondom mik vannak rajta a papíron, és légyszi, ha van 1-2 perced erre, mondd el, hogy milyen plusz infó van még rajta a tiéden!


szóval.


a papír címe: ÉRTESÍTÉS AZ ÉRETTSÉGI VIZSGÁKRÓL

a jelentkező egyedi érettségi iktatószáma: xxxxxxxx

vizsgabehívó iktatószáma: ide tollal van írva


Tisztelt Vizsgázó! Ezúton értesítem, hogy jelentkezése alapján a felsorolt érettségi vizsgatárgyakból az alábbi megjelölt helyeken és időpontokban tehet érettségi vizsgákat.


itt jön egy nagy táblázat


Vizsgatárgy vizsgaszint vizsgarész a vizsga helyszíne a vizsga időpontja, és fel van sorolva egymás alá hogy magyar nyelv és irodalom, írásbeli, szóbelii, matematika, földraj emelt, írásbeli, szóbeli, stb. tehát minden


alatta


Kérjük, hogy az írásbeli vizsgára a vizsgaszabályzat által megengedett segédeszközöket hozza magával!


Tájékoztatom, hogy a


tájékoztató értekezlet helye: az én sulim

záróértekezlet helye: az én sulim

eredményhirdető értekezlet helye: az én sulim


Kérem, a vizsgák megkezdése előtt 30 perccel szíveskedjék megjelenni az adott vizsga helyszínén. A vizsgára feltétlenül hozza magával a következőket:


- személyazonosság igazolására alkalmas igazolványt

- jelen értesítőt


aztán még egy törvénycikk, hogy lemásolhatom az érettségimet, meg megnézhetem, stb.


ennyi.

2013. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 A kérdező kommentje:

ugyanez az enyém is csak ez a rész nincs benne:

Tájékoztatom, hogy a


tájékoztató értekezlet helye: az én sulim

záróértekezlet helye: az én sulim

eredményhirdető értekezlet helye: az én sulim



amúgy nem is kérik nyugi :D

2013. máj. 8. 16:47
 65/80 anonim ***** válasza:
jolvan :DD köszi! a lényeg, hogy jó papírt kaptam, azok az értekezletizék csak a középszintek miatt vannak rajta, azt már sikerült kiderítenem :DD
2013. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
nagyon sokat segítettél :)) már túllennék szívesen a holnapi angolon... képzeld nekem a közép szóbelik csak jövő hónap legvégén lesznek :o másfél hónap.. gyorsan el is pakolok minden szar könyvet, és csak a föcit hagyom meg.. annak a szóbelije már 6-án lesz :( még lesz majd info is, de az csak 21-én. neked a német emelt pénteken lesz?
2013. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
bakker, már olyan undoorító a szobám:D
2013. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 A kérdező kommentje:

német emelt pénteken

matek szóbeli 7-e, német 12,és a többi már kezdődik is 17-én :(

az én szobámról ne is beszéljünk, tele van tankkönyvekkel :/

2013. máj. 8. 17:09
 69/80 anonim ***** válasza:
jó sűrűn osztottak be téged:( nembaj, túlleszel rajta egykettőre:D bár én azon szenvedek, hogy nekem meg jó későn van a középszintű szóbeli, így egyetem előtt 1 hónapom marad "pihenni", azt is munkával fogom tölteni.. (én már dolgozom amúgy, estire jártam)
2013. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
na angol is pipa..
2013. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!