Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy indul a középiskola első...

Hogy indul a középiskola első éve?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most megyek középiskolába (szakközép) és lenne pár kérdésem.

1, Kezdjek készülni valamelyik tantárgyra még most a nyáron?

2, Év elején még mielőtt kezdenénk a tananyagot vannak ilyen szintfelmérők?

3, Igaz, hogy a felsőbb évfolyamra járók megszivatnak minket? (nincs gólyatábor)

4, Hogy nézzek ki az első hetekben? Tehát legyek ugyanolyan mint szoktam lenni (zselézett haj, kényelmes de jól kinéző ruha) vagy legyek visszafogottabb?

5, Hogy viselkedjek? Persze magamat adom és a tanárokkal is udvarias leszek, de mégis, hogy? Olyan visszafogott megfigyelő típus vagy közvetlen ahogy én mondom "nyomulós" típus?

Előre is köszönöm!14/f



2013. aug. 22. 00:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1. : felesleges

2. : nálunk volt,magyarból meg matekból

3. : nem nagyon divat már a "szívatás"

4. : ahogy általában szoktál

5. : legyél barátságos,tisztelettudó,kedves

2013. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

1. szerintem jobb ha átfutod a dolgokat afféle emlékfelidézés ügyben.

2. tényleg csak tanárfüggő, nekem volt szintfelmérés angolból (2 tannyelvű gimibe járok)

3. nem mindig. ez személyfüggő.

4. ahogy szoktál:D habár a zselézett haj kicsit már elavult nem? inkább hanyagold a zselét, reggel fésülködj meg(mert azért látszik ha nem fésülködik az ember),borzold össze a hajad és jó is vagy!

5. viselkedj önmagadhoz méltóan. legyél kedves az új emberekkel mert ha a bunkó menő srácot adnád sokan el is könyvelnének a nagyképű kis mitugrásznak.

2013. aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!