Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a szolnoki...

Mi a véleményetek a szolnoki Verseghy Ferenc Gimnáziumról? Tényleg stréberek járnak oda és a tanárok is szívatjak, agyontanultatják a diákokat? Hanyas átlagtól vesznek fel és a mateknak (nem matek szakra akarok járni) hányasnak kell lennie?

Figyelt kérdés

Csak olyanok írjanak, akik oda járnak!!!

Köszi előre is.

14/L



2014. szept. 4. 22:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Utolsó el vagy tájolva...én oda járok és de, sőt tizenvalahány kitűnő lett...xd am tele van stréberekkel. Ja és van egy tippem, hogy ki vagy a hangnemedből..:) De ez egy anonym oldal, maradjon is az:D
2015. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
mármint a 9. évfolyamon lett tizenvalahány kitűnő
2015. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%
és? attól mert valaki kitűnő lett nem azt jelenti hogy stréber -.- csak irigykedsz! -.-
2015. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
42%
ja k*vára irigykedek xd am én jobban ismerem az osztálytársaimat meg az évfolyamtársaimat:) Lehet te is kitűnő vagy és stréber is és ki vagy fordulva most ezért magadból xd de ne aggódj...itt senki sem ítél el amiatt, hogy stréber vagy:)
2015. jan. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
53%
fúú bazz neked az IQ-d egyenlő a nullával! attól mert valaki gondol a jövőjére még nem stréber! képzeld, nem vagyok kitünő, utoljára alsóban voltam az! most 4-es az átlagom és tavaly is ennyi volt. biztos stréber vagyok? utálok iskolába járni és a könyv felett majd elalszok
2015. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
53%
szóval ezt megszívtad xddddd
2015. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
gratulálok akk neked, biztos szép jövő vár rád:) de felőlem ezentúl írhatsz akármit, nem érdekelsz túlzottan:D
2015. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
53%
akkor most ki is a stréber :D én vagy te? :D
2015. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
82%
Attól, hogy valaki kitűnő, nem stréber. Borzasztóak vagytok, azzal dicsekedtek hogy "Én már xy ideje nem voltam kitűnő, na mivaa??".Én annyit tanulok, ami kevesebb a nullánál és mégis ált. isk.-es korm óta kitűnő vagyok :3 Szégyenek vagytok.(tisztelet és bocsánat a kivételnek)
2015. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
70%

Na jó először is. Visszaolvastam a vitátokat és egyértelmű, hogy kilencedikesek vagytok. Én viszont három éve ide járok már. És őszintén sajnálom, ha a valaki a strébert azzal azonosítja, aki jó tanuló. Stréber az, aki lenézi, ha valaki nem az, de ez a Verseghyben egyáltalán nem így működik. Nem a szívem csücske ez az iskola és sok mindennel nem értek egyet a tanítással kapcsolatosan. De az látszik, hogy a diákok nagy része azért jött ide, mert ez a legjobb iskola a megyében. ÉS ezek a diákok igen is alakítani szeretnének a jövőjükön! Mindketten elég érdekesek vagytok.... Az egyikőtök azt akarja bebizonyítani h őt nem érdekli a tanulás. Szerinted ez menő? Inkább szánalmasan próbálkozol.. Mire ti odakerültök a 4-es sem lesz elég. Fakton meg pláne nagyon szenvedős a dolog... mert amikor 4 órakor mész haza és még utána tanulás este 7ig, feltéve ha szeretnél bekerülni vhová...

DE basszus! Te meg azzal próbálsz bántani mást, hogy stréber?? Gratulálok, biztosan nagyon intelligens és menő vagy. Ja bocs mégsem, mert olyan infantilis vagy, hogy még a Mekibe se vennének fel! Egyébként is miért érdekel, hogy más milyen tanuló? Foglalkozz magaddal! És ha ő kitűnő? És ha a stréber? Ja, csúfolhatod, meg basztathatod, de ő lehet h bekerül az egyetemre, te meg mehetsz szemetet szedni!

Mellesleg a kérdezőnek pedig annyit, hogy vannak tanárok akik szívatnak igen, de ez mindenhol így van. Tanulni pedig kell, mert magasak a ponthatárok! És sokat kell, mert mindenkinek az a célja, hogy bejusson, és nem csak 120 embernek egy évfolyamon, hanem több ezernek az egész országban. Aki pedig a gimit úgy fogja fel, hogy majd lesz vmi, de én nem leszek "stréber" akkor tessék felébredni, ez nem Amerika és pláne nem egy film! Hanem 300 pont, hogy bárhová egyáltalán felvegyenek. Tehát egy emelt érettségi (mondjuk addigra már egy legalább kötelező is lesz) meg egy középfokú nyelvvizsga a minimum. Ráadásul annyi előnye van még a Verseghynek, hogy ott a Dexam. (Jó tudom, a Varga meg kéttan nyelvű). De remélem kedves kérdező, hogy jó lett a felvételid! :)

2015. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!