Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a szolnoki...

Mi a véleményetek a szolnoki Verseghy Ferenc Gimnáziumról? Tényleg stréberek járnak oda és a tanárok is szívatjak, agyontanultatják a diákokat? Hanyas átlagtól vesznek fel és a mateknak (nem matek szakra akarok járni) hányasnak kell lennie?

Figyelt kérdés

Csak olyanok írjanak, akik oda járnak!!!

Köszi előre is.

14/L



2014. szept. 4. 22:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
53%

utolsó előtti és utolsó! ti aztán nehéz esetek vagytok! :D olvassátok már el mit írtam, mielőtt pofáztok! attól, mert én nem szeretek tanulni, és nem tudok annyira koncentrálni, az nem azt jelenti, hogy menőzök vele -.- hol írtam én ilyet? én egyáltalán nem örülök neki, hogy ilyen lusta vagyok. de mielőtt ilyet írtatok volna rólam, igazán megnézhettétek és értelmezhettétek volna, hogy mit is írtam! -.-

[link]


semmi rosszat nem gondolok a jó tanulókról -.-

2015. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"képzeld, nem vagyok kitünő, utoljára alsóban voltam az! most 4-es az átlagom és tavaly is ennyi volt. biztos stréber vagyok? utálok iskolába járni és a könyv felett majd elalszok"


Erre gondoltam azalatt, hogy pont hogy kihangsúlyozod, hogy te nem vagy olyan "stréber" ÉS hogy nem tartozol a "stréberek" közé, csak mert valaki cukkol. Mert ahogy írtad, abból egyáltalán nem derül ki, hogy ezt te úgy értetted, hogy sajnos nem vagy jó tanuló és nem úgy, hogy fúj, hagyjál már tanulás.... De úgy látom, hogy ezt nem csak én értettem félre, hanem előttem is valaki. Ketten csak nem tévedünk, ha ugyanarra gondoltunk.

2015. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
En tenyleg utalok tanulni, viszont tudom, hogy ez nagyon nem helyes, es valtoztatnom kene vegre.
2015. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyolcadikos koromban még én is oda akartam menni, mert hát mégis csak a legjobb suli, meg ilyenek :) Aztán idővel rájöttem, hogy óriási szerencse volt, hogy nem vettek föl, ugyanis utána hallottam róla sztorikat. Magukkal a diákok többségével nincs baj szerintem, mert ismertem onnan egy csomó jó fej embert :) Meg persze voltak, akik csak úgy ott lézengtek, és ismertem egy-két „strébert” is (bár ez a szó nekem elég homályos, én úgy értelmezem, hogy stréber az, aki mindenből a emberfeletti teljesítményt akart nyújtani, és emellett nincs élete, csak tanul), de ebből szerintem nagyon kevés van csak.

Na de amiért én rendkívül örültem, hogy nem vettek fel, az azért volt, mert mint mindenki más, utálom azt tanulni, ami nem érdekel. Csak az a különbség, hogy nem is vagyok hajlandó azt megtanulni, ilyen például a történelem, irodalom. :D

Mivel a Széchenyibe jártam, ahol a követelmény alacsonyabb volt, mint mondjuk a Verseghyben, jobb jegyeket szereztem kevesebb szenvedéssel. Amit meg imádtam mindig is, az a nyelvek, és persze, a tanárok végzettsége a Széchenyiben, meg más középiskolákban is ugyan olyan, mint a Verseghyben, ugyan azt meg tudják tanítani – ha kéred ;) A SzIG-ben nem voltak nagy elvárások, de én mindig külön kértem feladatokat, stb. aztán a tanárok már egy idő után küldtek versenyekre, maguktól is többet magyaráztak nekem, tehát örültek, hogy valaki komolyan érdeklődik végre a tárgyuk iránt, differenciáltak órákon is.

Tanulság: Mindenhol lehet tanulni, ha akarsz, csak van ahol olyanokat is kell, amiket gyűlölsz :)

Végül is felvettek az ELTE-re, ami szerintem, ha a Verseghyben szerzem a jegyeimet, soha nem valósulhatott volna meg :D

2015. ápr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Utsó válszolónak igazat adok részben: a Verseghyben nehéz megszerezni a jó jegyeket, bár ez is relatív,( mert ugye mihez képest?)

De szerintem megéri ide járni.

Sok dolgot megtanítanak, ami szerintem is fölösleges, de erről nem az iskola tehet, mert ugye van egy tanterv, amit teljesíteni kell

A sok tanulás meg előbb utóbb kifizetődik, és nem mindegy, hogy csak bekerülsz az egyetemre , vagy benn is maradsz, és ott hol tartasz a többiekhez képest

2017. márc. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!