Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most mi az igazság a központi...

Most mi az igazság a központi ponthatárról? Orvosira mennék,380 pont kell, ha elérem, akkor bejutok vagy még úgy sem biztos?

Figyelt kérdés
Nézegettem az eddigi központi ponthatáros szakokat, és nem igazán változtattak a július 24.-ei kihirdetéskor, vagyis ugyanannyi volt, mint amit központilag meghatároztak.

2014. dec. 26. 16:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
De mennyi pontod van?
2015. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Bírom mikor valaki azt írja, hogy "orvosira" mennék -

Most általános orvosira?

2015. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Annyi pont tuti nem lesz elég, mert tavaly legalább négyszáz pont azért kellett (a jobb helyekre)
2015. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Hova jelentkeznél?

Még vidékre sem lesz elég ennyi pont

2015. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

52 százalékos, mi a túró az, hogy a jobb helyekre?!!! Orvosi egyetem terén nincs olyan, hogy jobb, vagy kevésbé jobb. Persze sok bunkó pesti azt hiszi, hogy Budapestből, meg a SOTE-ból áll a világ...

Arról nem is beszélve, hogy nyílván általános orvosira gondolt. Mi vagy te? Valami sznob pesti fogászgyerek?

2015. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Én szerintem meg azzal sem jársz rosszul, ha a GYTK-t elvégzed. Ér annyit,mint az orvosi és elhelyezkedés szempontjából sem rossz. :)
2015. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!