Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vannak itt középiskolai tanárok?

Vannak itt középiskolai tanárok?

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 12:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetném, hogy tanárnő vagy tanár úr?
2015. jan. 4. 22:55
 22/89 anonim ***** válasza:
100%

Én az 5., 7., 10, 12., 13. és 17. kommentet kiíró vagyok :D ... és tanárnő.

Szerintem soha nem késő szólni, ha szeretnél javítani. Lehet, hogy most már nem fog adni komolyabb lehetőséget, de ha szólsz, megkérdezed, akkor látja, hogy legalább érdekel a dolog, az is plusz pont, hidd el. És ha második félévben is szólsz, hogy szeretnél mondjuk kiselőadást tartani, biztos megadja rá a lehetőséget! (Persze, ha szoktak lenni kiselőadások, nem tudom, milyen módszerrel dolgozik.)

2015. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 A kérdező kommentje:
A második félévben mindenképp meg fogom kérdezni, ha szükséges, hogy kaphatnék-e javítási lehetőséget, de ez a félév úgy érzem elúszott, ha nem sikerül azt a dolgozatot megírnom 5-ösre. Számomra eléggé kellemetlen ez a viszonylag nagy rontásom, mivel ált. isk.-ben kitűnő voltam, de az már közép :-)
2015. jan. 5. 22:36
 24/89 anonim ***** válasza:
100%

Bele fogsz szokni a középsuliba is, csak még új egyelőre az általános után.

Akkor most csak annyit tégy, hogy a lehető legjobban megtanulod az anyagot, aztán lesz, ami lesz.

Majd később belejössz és ki is javítod (még akkor is, ha most esetleg véletlenül nem jönne össze), meglátod. ;)

2015. jan. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 A kérdező kommentje:
Köszönöm megértő, és tanácsokkal segítő válaszait. Megtudhatnám, hogy milyen szakos tanárt tisztelhetek önben?
2015. jan. 6. 22:52
 26/89 anonim ***** válasza:
100%
Francia-olasz, elsősorban. :)
2015. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 A kérdező kommentje:

Ma írtam meg azt a töri dogát, amelyet már korábban mondtam. Úgy érzem, hogy jól sikerült, ha ez nem lesz 5-ös, akkor szerintem semmi sem!

Köszönöm tanácsait sokat segítettek. Írta, hogy olaszt is tanít, és kérdeznék olaszból is. Vannak azok a prepozíciók, amelyeket számomra nem könnyű megjegyezni, hogy mikor melyiket használjuk. Tud rá valami jó megoldást, hogy könnyebben meg tudjam jegyezni?

2015. jan. 7. 23:05
 28/89 anonim ***** válasza:
100%

Na jól van, szurkolok, hogy 5-ös legyen! :)


Az olasz prepozíciókkal az a probléma, hogy külön "stratégia" nincsen rá. Annyit tudsz tenni, hogy megtanulod rendesen, hogy melyik esetben mit kell használni, és ezerrel gyakorlod. Eleinte nehéz, sokat kell gondolkodnod, hogy melyiket is használd, de egy idő után beleszoksz, és ráérzel. Szóval ami segít, az az idő és a sok-sok gyakorlás!!! Coraggio! :)

2015. jan. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 A kérdező kommentje:

Köszönöm gyors válaszát!

Azért írtam ezt a kérdést, mert pénteken TZ-írunk olaszból is pont most tanulok rá.


Ma kikaptuk a töri dogát, és 5-ös lett :-D

Így töriből 3,88-as átlagra meg kell, hogy adja a 4-est, ugye?


És végül meg szeretném kérdezni, hogy tehetnék fel még egy kérdést olaszból (és lenne kérdésem angolból is, nem tudom, hogy azt mennyire tudja)?

2015. jan. 8. 16:34
 30/89 anonim ***** válasza:
100%

De jó, gratulálok!!! :) Biztos meg fogja adni a 4-est.

Persze, nyugodtan kérdezz még olaszból! Meg angolból is, azt is tudom, csak oktatni nem oktathatom.

2015. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!