Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tetoválás viselete jól látható...

Tetoválás viselete jól látható helyen a doktori képzésben, felsőoktatásban, ill. kutatóknál mennyire elfogadott?

Figyelt kérdés

(Illusztrációt privátban tudok küldeni, hogy mire gondolok.)

Nézhetnek furán, ha van és jelentkezni akarok, érhet hátrány?


Köszönöm a válaszokat!



2016. júl. 30. 04:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
16%

A fenti hozzászólások, az "elmebetegezés" a "habzószájúzás" és társaik mind azt bizonyítják, hogy célba talált az igazság és az igazság sajnos fáj, fájdalmas.


Ezért "örömmel" olvasok minden a fentiekhez hasonló hozzászólást, mert látom, sokan magukra vették, ami elvileg nem volt "ingük".


Nyilván sok PhD-s és oktató is van a beírogatók között.


Annak a PhD hallgatónőnek, akinek jól láthatóan tetoválva van a bögye, és elsős egyetemistaként már olyan buta volt a gyakorlaton, hogy "öröm" lehetett oktatóként nézni, semmi keresnivalója a magyar doktori iskolákban...


Ha ott van, az a Tanszék/Intézet vezető Professzor bűne.

2016. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
18%

15.: "látható intim hely" = mély dekoltázs esetén a mell felső részén fekete tetoválás, ami lejjebb átviláglik a hófehér csipke felsőn és valamennyire melltartón. 10 m-ről lehet látni jó megvilágítás esetén egy előadóban.


Szerintem ez elég intim hely és elég hivalkodó is, nem?

Nem láttál, még nőt 15-ös Válaszoló?


Mert "látható intim hely" a nők dekoltázsa, főleg, ha mély dekoltázs, ill. miniszoknya esetén a combok is, de mélyen kivágott felsőt viselve az egész hát. Kulturált férfi éppen ezért kerüli megbámulását, viszont, aki kimondottan hivalkodó (lásd fenti tetoválás), azt elengedhetetlen, hogy megbámulják néha (nekik valószínűleg ez is a céljuk vele, ezzel keresik a "kenyerüket", ezért semmi keresnivalójuk az akadémiai kutatásban, akár PhD hallgatóként, akár máshogy)...


Azok, akiknek, teljesen rejtett helyen, vagy pl. a kézfején, alkarján tehát nem hivalkodó helyen van tetoválása és az szalonképes tetoválás, MIÉRT ÍRTATOK IDE FELHÁBORODOTTAN, NEM RÓLATOK VOLT SZÓ?!

2016. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
70%

43%-os, nem ingünk? Mindenkit kollektíve hülyézel, és nem ingünk? Te miről beszélsz? Érted magad egyáltalán? Hiába vered a melled és próbálod magadra fordítani, amit írtam, írtunk, NEKEd talált be, ezért nem tudsz egy pontjára sem ténylegesen reagálni. Csak igyekszel itt ránk kenni, hogy minek vettük magunkra. Tetovált, doktori képzésben részt vevő nő vagyok, és te ezekről kollektíve állítod, hogy a sportág szégyenei. EZT ne vegyem magamra? Mosod kezeid? Talán épp neked talált be, amit írtunk: savanyú a szőlő, doktori iskolának még csak az ajtaját láttad kívülről, tetoválásod nincs, és kénytelen vagy bevallani, hogy ha a te magasztos testedre kerülne egy tintapaca, az semmit nem rontana rajtad.

A csúnya szavakat meg ilyen támadó kommentek után ne kérd ki magadnak, ez a minimum, amit megérdemelsz.

2016. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
76%

"Annak a PhD hallgatónőnek, akinek jól láthatóan tetoválva van a bögye, és elsős egyetemistaként már olyan buta volt a gyakorlaton, hogy "öröm" lehetett oktatóként nézni"


:D :D

Sírok a röhögéstől. Annyira lerí rólad az irigység meg a keserűség... ez a hölgyemény volt, akit meg akartál kefélni, ugye? De nem jött össze, így most ő a büdös k, a tetovált, aki nem való oda... Tényleg rossz lehet neki, egész nap azzal foglalkozik, amivel szeret, támogatják, esetleg jókat kefél közben, te meg, gondolom, lapátolod a ganéjt 12 órában.

Nézd, nem a mi hibánk, hogy megdolgozunk azért, amink van. Összesen 21 évet tanultam azért, amim most van, lehet utánam csinálni, vagy el lehet hallgatni. De alulról meg hátulról ugatni, hogy tetkóm van és a szakma szégyene vagyok, háááát, hogy is fogalmazzam meg... annyira súlytalan.

Elhiszem, hogy volt rossz példája a szakmának, amit láttál, de legalább ne általánosíts. ha általánosítasz, akkor meg ne az én képembe dörgöld, hogy kikérem magamnak.

Az ilyen logikai bukfencek miatt mondom, rád is rádfért volna még pár év tanulás. Talán a nagybögyű tetovált hölgy mellett kellett volna még ülni. Ő azóta szintet ugrott, te meg keseregsz a GYK-n. Nem is tudom, ki itt a Vili igazából.

2016. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 polühümnié ***** válasza:
47%

Azért na....ez egyre jobb lesz!

"Mert "látható intim hely" a nők dekoltázsa, főleg, ha mély dekoltázs, ill. miniszoknya esetén a combok is, de mélyen kivágott felsőt viselve az egész hát. Kulturált férfi éppen ezért kerüli megbámulását, viszont, aki kimondottan hivalkodó (lásd fenti tetoválás), azt elengedhetetlen, hogy megbámulják néha (nekik valószínűleg ez is a céljuk vele, ezzel keresik a "kenyerüket", ezért semmi keresnivalójuk az akadémiai kutatásban, akár PhD hallgatóként, akár máshogy)..." - barátom, ha egy férfi nem néz meg egy mély dekoltázst, főleg, ha szép női mellek társulnak hozzá, akkor azzal a férfival lehet egy cseppnyi biológiai probléma, vagy identitásbeli fennakadás... Talán homokszem kerülhetett a gépezetbe...

Még a nők is megnézik egymást, nemhogy a férfiak a szép nőket! De erre írtam én Neked, hogy a mély dekoltázs mivel jobb, mint a tetoválás? Ha szép, akkor szép, örülni kell neki (kulturált körülmények között persze).

Nekem nyolc tetoválásom van, de még egy árva vasat sem kerestem vele (lehet hátrány, hogy 36 éves férfi vagyok), szóval a "kenyeres" szöveged megalapozatlan - egy nő akkor is szép, ha nincs tetoválva, meg akkor is, ha van.

Egy kézfej, vagy egy alkar miért nem hivalkodó? Azt nem látni? Az nincs elöl? Főleg a kézfej...

Teológus diplomám van, de az öt év alatt egyszer nem kaptam se jobb, se rosszabb jegyet azért, mert tetovált vagyok - még ha egy-két tanár arckifejezése nem is tükrözte az esztétikai mámort, amelyben fürödtek a varrataim láttán.

Te akarod meghatározni, hogy melyik tanszék hogyan működjön? Te akarod meghatározni, hogy mi az ízléses, és mi nem? A saját világnézeted akarod a nyakunkba varrni? Ez a mentalitás idejétmúlt, de ha nem tudsz szabadulni tőle, menj amish-nak, vagy költözz az erdő mélyére és duzzogj együtt a hódokkal, hogy nem jutott elég dinnyeföld!

2016. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
11%

25.: A "megbámul" kifejezés neked megvan?


Nem, normális emberek idegeneket nem néznek (bámulnak) hosszan, ez illetlenség.


Plusz írod, férfi vagy, magyarul itt a hozzászólásokban nem rólad van szó, remélem, nincsenek melleid!

2016. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
7%

Sebaj, én drógos (és nem dógos) PhD hallgatóról is tudok, aki ma vidáman feszít egy kutatóintézetben, mert megszerezte a fokozatot... Elég kaotikus egy alak egyébként.


A magyar felsőoktatásban sajnos ott van a maffia, azok az oktatók, csak a rendszer legalsó részei, akik azért vesznek fel jó, pl. tetovált mellű nőcskéket PhD hallgatónak, hogy ne maradjanak kielégítetlenek a laborban. Ezek a nőcskék, pedig sokszor vádolnak alaptalanul embereket zaklatással a főnökeik előtt, akik kivédik őket.


A profok között jópáraknak vannak cégeik, amik gyanúsan és kibogozhatatlanul fonódnak össze az egyetemi erőforrásokkal, azaz senki sem tudja megmondani, honnan jön beléjük a humánerőforrás, a telephely, az eszközök, vagy a vegyszerek, kik a megrendelői körök, azaz menyire dolgoznak visszafelé az egyetemnek. Még olyan takarítócégek is vannak, ahol a prof neje a főnök és a pof haver profjának intézetét takarítják...


De ez csak az egyik, mert az EU-s pénzekből bizony jókorákat lehet "szakítani" mindenféle indokkal. Nem létező workshopokon nőzni piálni és dőzsölni!


De van, aki még nagyobban játszik és százmilliókkal rövidíti meg az egyeteme (és az ország) költségvetését, miközben magát mindig az aktuális kormány emberének tünteti fel. A semmit sem érő szabadalmakról, már nem is beszélve, amelyek csak azért kellenek, hogy le lehessen dokumentálni a pénzeket...


Van efelett is, mert van aki úgy gondolja, az oktatás mellett elmegy politikusnak, pl. a DK-ba, Fletóékhoz és szórja a rózsaszirmokat, a hallgatókat meg hülyíti, hogy miből fognak majd megélni, miközben a városában semmi ipar nincs szinte...


Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés!

2016. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként a felsőoktatásunkban 50%, becsületes, nagyon tisztességes, törvénytisztelő, korrekt ember.


95% törvénytisztelő, korrekt.


Sajnos van 5% csirkefogó (kb. 2/3 főnök, 1/3 beosztott, mert a törtető emberekből lesz néha főnök és a törtetők között sok a csirkefogó is). Na ezt az 5%-ot kellene kezelésbe venni!

2016. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
93%
20 évesen kezdtem az orvosit, akkor már a felkaromon volt tetoválás, vagyik kész volt a full sleeve egyik része, aztán kb egy év teljesen kész lett. Az egyetemen soha nem zavart senkit, hogy tetoválásom van. Orvos lettem, 4 évig Bostonban is voltam, ott sem zavart senkit. Attól nem vagyok "szarabb" ember és rosszabb orvos, mert a bal karom csuklóig van "festve".
2016. aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Egy kis szakon tanulok, itt ahhoz képest tök sok doktoranduszon láttam tetoválást, legalább 4 emberen. Kettejüknek a tarkóján, kettejüknek a kezén van. Szerintem senkit se zavar.
2017. márc. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!