Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tetoválás viselete jól látható...

Tetoválás viselete jól látható helyen a doktori képzésben, felsőoktatásban, ill. kutatóknál mennyire elfogadott?

Figyelt kérdés

(Illusztrációt privátban tudok küldeni, hogy mire gondolok.)

Nézhetnek furán, ha van és jelentkezni akarok, érhet hátrány?


Köszönöm a válaszokat!



2016. júl. 30. 04:02
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez nettó hülyeség. Nálunk neurobiológus kutatóknál ez senkit nem zavar. Sok helyen dolgoztam már, több intézetben is, és mind laza fiatalos társaság, akikkel el lehet menni sörözni, koncertekre vagy bármilyen mókás dologban benne voltak. 5 kutatócsoportban dolgoztam eddig, és mindenhol ez volt a tapasztalat.


A szakmai részét viszont mindenhol nagyon komolyan vették, még akik a megalázóan kevés állami béren tengődnek.


El tudom képzelni viszont, hogy vannak olyan társaságok, ahol deviánsnak titulálják az embert ilyesmiért... az intézetbe bebetonozódott határozatlan idejű szerződéssel rendelkező idősebb professzoroktól láttam már olyat, hogy nem szakmai alapon ítéltek meg valakit.


Szerencsére én egy cégtől (is) kapom a fizetést, így nem érintenek ezek. Itt meg főleg szakmai alapon ítélik meg a kutatókat, nem ilyen hülyeségek alapján, mint külső/nemi/vallási hovatartozás.

2017. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!