Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért utálnak az osztálytársaim?

Miért utálnak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kilencedikes vagyok, és az osztályom nem valami jó :( nyáron megismerkedtem az osztállyal, ott minden jó volt, kijöttem velük. De ahogy elkezdődött az iskola és teltek a hónapok egyre jobban megutáltak.. Olyan gyerekesek._. 5-en lebuktak hozzánk, 39-en vagyunk. Leginkább a lebukottak piszkálnak.. Órán beordítják a nevem, a vezetéknevemen hívnak.. ( utálom ) és pont ők a leggyerekesebbel. Narancs héjjal dobáloznak. Az egyik azért kapott igazgatóit mert kidobott egy égő mandarin héjat az ablakon. Meg visszahallottam egy tizedikestől ( vele egyébként jóban vagyok ) hogy megfognak szivatni.. És ezt akkor mikor beteg voltam. Múlthéten az irodalom tanár kiosztotta a füzeteket de az én csoportom ( csoportbontásbam voltunk ) máshol volt szünetben ezért mondta a tanár hogy osszák ki a füzeteket, nekem nem hozták. Egyébként nem tudtam erről hogy szünetben kiosztotta a füzeteket, csak mikor órán mindenkinek meg volt a füzete. Tudtam hogy ők vették el, szerencsére meg lett a talált tárgyaknál. Egyedül vagyok :'( néha összefutok a 10.es lánnyal, de ritkán.. Jó persze van akivel kijövök, de akkor is olyan magányosnak érzem magam. Mindenkinek meg van a saját kis ( legjobb ) barátja én meg... Nem tudom jogy mi bajuk lehet velem. Talán az hogy rocker vagyok? :( beszéltem róla anyámmal de ő csak kiröhögött, sírtam is emiatt. Meg azt mondta hogy változtassak a stílusomon._. Nehogy már pont miattuk -.-" amúgy az osztálytársaim eléggé irritálóak meg gyerekesek tudnak lenni, nem csak azok akik lebuktak. Meg azt bírom hogy szószerint a hátam mögött beszélnek ki.. Pl "én nagyon nagyon nagyon... Utálom őt" és röhögnek

Meg hogy ott ül mögöttem és mondja hogy "akit én húztam őt senki se bírja" ez a 2 eset karácsonyi ajándékozásnál volt.. A bukottak teljesen elrontják az osztályt. Osztályátlagot is -.-

Bocsánat ha értethetetlenül írtam le, de eléggé megvisel ><



2017. febr. 12. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen suliba jársz? Gondolom nem gimnázium, ott nem ez szokott lenni a színvonal. Jobb tanuló vagy mint ők? Vagy az is lehet, amit te írtál, hogy a stílusod miatt, de az ilyesmi nem szokott sokáig téma lenni, majd találnak maguknak mást előbb-utóbb, amin szórakozhatnak. Próbálj meg nem foglalkozni velük, mintha észre sem vennéd őket. Azért csinálják, mert buták, te pedig nem vagy az.
2017. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nem gimi, de van olyan erős színvonal a suliban. ( legerősebb szakgimnázium a városban ) Meg ezek olyan gyerekesek... ._. Tiszta ovi. Más osztályokban nem nagyon szokott ilyen előfordulni. Amúgy olvastam hogy elit gimikben vannak ilyenek.. :/ lehet hogy a kisugárzásom miatt ilyenek? Eléggé önbizalom hiányos vagyok..:(
2017. febr. 12. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nehéz, és hogy nem használ semmit, ha azt mondják, ne figyelj oda, de a legjobb, ha megpróbálsz azokra a dolgokra koncentrálni, amik jók. Például próbálj barátokat keresni az osztályból - biztos másoknak is elege van a bukottakból - vagy az iskolán kívül, és próbáld bebetonozni az önbizalmadat, nehogy kikezdhessék. Ha szerencséd van, megbuknak most is, és tizedikben nem lesz bajod velük. :D
2017. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fhu hát remélem.. Ment mind a kettőtöknek a zöld kéz c: ^^
2017. febr. 12. 15:13
 5/5 bvbgirl válasza:
Ez hihetetlen , én is pont ebben a helyzetben vagyok , csak egy évvel fiatalabb , és engem is kiközösítenek (valószínűleg a stílusom miatt) , de vígasztal a tudat , hogy talán csak azért , mert én nem vagyok tömeg , mint ők .És hozzád hasonlóan nekem is az lenne az utolsó gondolatom a világon , hogy megváltozzak miattuk .Remélem megoldódik a problémád. :))
2017. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!