Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek rosszul érezzem...

Szerintetek rosszul érezzem magam e miatt?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok már 2017 szeptemberétől a Metropolitan egyetemre METUra. De úgy vettek fel oda, hogy Fam külföldi képzsére jelentkeztem, ott nem a pontok számitottak, felvettek és átlehetett jelentkezni Magyar képzésre alapképzésre.

Érettségim nagyon nem lett jó, nem a tanulási problémám miatt. Hanem anno rosszul döntöttem és szakács képzőben tanultam ki 3 évet, aztán megtáltam a szakmát, és egy gyenge felnőttoktatási Gimnáziumban érettségiztem le 19 évesen.

Nem lett jó, éveket halasztottam, okjt csináltam, de nem végeztem el egyiket sem.

Viszont volt ilyen lehetőség egyetemnél, éltem vele, mert jobb mint itthon ülni, és nagyon jó az átlagom, rengeteket tanulok,, és jól megy, de hogy kevés pontszámmal kerültem, be 210 pontom van összesen, cikinek érezzem szerintetek magamat? De igy legalább munkám is van mert Duális képzésben vagyok.


2018. máj. 11. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szabályosan kerültél be, a többi nem mindegy? Senki nem fogja már megkérdezni a pontjaid számát.
2018. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felvettek, egyedül ez a lényeg. Ha még jó tanuló is vagy, akkor egyátalán nincs min stresszelned.
2018. máj. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Hát metropolitanon nem nagy kunszt jól tanulni, bejársz órára és már nem buksz:-D Ráadásul fizetsz is érte.
2018. máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ÉS? De akkor is duális képzésben vagyok cégnél kihelyezve.

Nem a tanulás a lényeg, az életben hanem a gyakorlat, az elhivatottság. Tanulhat valaki kitunoen, nehéz egyetemen ha a műszaki dolgokhoz nem ért.

2018. máj. 11. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!