Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem kaptam semmit postán az...

Nem kaptam semmit postán az egyetemtől a sikeres felvételiről és a beiratkozásról postai úton? Ez normális?

Figyelt kérdés

felvettek az egyetemre, jött az SMS a ponthatár meghúzásakor hogy ponthatárt elértem. Majd jött egy rövbid mail az egyetemtől ugyanerről: ponthatárt elértem adott szakra felvettek.

És azóta kuss csönd van. Postai úton semmi mailben semmi.

Pár nap múlva szeptember-nem kéne jönni postai úton is valaminek?


Uis volt felvételi vizsga még májusban arról jött a postai levél, majd az eredményről is jött, majd pótlólag beadtam a nyelvvizsgám arról is jött postai levél.

Épp a felvételről magáról meg a beiratkozásról semmi????


2018. aug. 28. 10:40
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

"elvételi határozat letölthető."


LOL ÉS AZZAL MIT ÉREK???


Másoljam be mi van a felv határozatban? A 18-as felv ejráás keretében az ilyen és olyan josgazbály alapján az adott intézmény X szakára felvételt nyert.

Amennyiben a döntéssel nem ért egyet jogorvoslattal... fordulhat. Slussz.


Dátum aláírás


hm?

2018. aug. 28. 12:43
 12/29 A kérdező kommentje:

Beir hol és mikor stb? És ezek?

Hm?

Hol vannak leírva?

2018. aug. 28. 12:44
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem honlapját nézted? Mindenhol szokott lenni gólyáknak, leendő elsősöknek nevű topik vagy hír.
2018. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
83%
Ha megírod privátban a neved és hogy melyik egyetem melyik szakja, felhívom helyetted a TO-t, mert látom te nem találod a telefonod.
2018. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
50%
pedagógus leszel? Rémes...
2018. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
nem leszek pedagógus nem hülyültem meg.
2018. aug. 28. 12:56
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kiírták a facebookos csoportban, hogy aki esetleg valami miatt nem kapott (véletlenül kimaradt vagy valahol elkeveredett a csomag vagy mit tudjam én), akkor az szóljon és pótolják. Többen is voltak, akinek véletlenül nem küldték ki a csomagot, amiben mindenféle tájékoztató volt (pl. orientációs napokkal, beiratkozással, kollégiummal, gólyatáborral kapcsolatban, de küldtek külön gólyáknak készült füzetet is, amiben szinte mindent leírtak az egyetemről és a városról, térképek stb.). Nem azt mondom, hogy mindenhol küldenek minden hülyeséget, de azért tényleg van, ami jól jön, mert nem biztos, hogy a honlapon mindennek utána lehet nézni (pl. nálunk nem nagyon vannak fent infók és inkább a kiküldött tájékoztatókból lehet kiokoskodni, hogy mi mikor és hol lesz). Persze, előbb is eszedbe juthatott volna, mert lehet, hogy valamiről már lekéstél( pl. kollégiumi jelentkezés, ha akartál )és most már kevesebb idő van az egyetemig, de most már mindegy és felesleges ezen problémázni. Szerintem mindenképpen szólj nekik, írj egy emailt vagy telefonálj, hogy ez történt.
2018. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Azért döbbenet hogy egy 420.000 /féléves ktg térítéses képzés esetén nem érek meg egy telefont hogy "uram/hölgyem felvettük nem jött beiratkozni mi a helyzet?"


Bakker fél misi egy félévben--sofőrös kocsit kéen küldeniük értem a beiratkozásra! Hát ennyiért??


Bakker nem kell nekik 420.000??

Mert ha nem iratkozom be akkor nem is fizetem be!

2018. aug. 28. 13:55
 19/29 anonim ***** válasza:
65%
Szállj már le a magas lóról, szerintem ne iratkozz be, nem vagy odavaló. Egy bizonyos kompetencia minden képzéshez kell, akkor is, ha fizetős. Neked meg nincs.
2018. aug. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
kompetencia kell? valoban kell... epp eznnek eldontesere hivatott a felv vizsga ugyebar,es nem elegendoek pusztan a pontok.
2018. aug. 28. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!