Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem kaptam semmit postán az...

Nem kaptam semmit postán az egyetemtől a sikeres felvételiről és a beiratkozásról postai úton? Ez normális?

Figyelt kérdés

felvettek az egyetemre, jött az SMS a ponthatár meghúzásakor hogy ponthatárt elértem. Majd jött egy rövbid mail az egyetemtől ugyanerről: ponthatárt elértem adott szakra felvettek.

És azóta kuss csönd van. Postai úton semmi mailben semmi.

Pár nap múlva szeptember-nem kéne jönni postai úton is valaminek?


Uis volt felvételi vizsga még májusban arról jött a postai levél, majd az eredményről is jött, majd pótlólag beadtam a nyelvvizsgám arról is jött postai levél.

Épp a felvételről magáról meg a beiratkozásról semmi????


2018. aug. 28. 10:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem tudsz elintézni magadnak semmit, és várod, hogy megfogják a kezed, és vezetgessenek, nagyon rossz helyen vagy, mert az egyetemen sok mindent csinálnak, de ezt pont nem. Árulkodó, hogy aug. 28-án kezdtél el aggódni, nem kéne - e beiratkozni.
2018. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
53%

"Bakker fél misi egy félévben--sofőrös kocsit kéen küldeniük értem a beiratkozásra! Hát ennyiért??"


Az is az intelligenciaszintedről árulkodik, hogy állami képzésre nem is lett elég pontod, persze apuci kifizeti neked zsebből az önköltséget. Talán a TO-t is felhívja neked, ha már te képtelen vagy rá. Egyébként az egyetemnek ez az összeg aprópénz, itt milliárdokról van szó, szóval nincsenek rászorulva a szüleid pénzére.

Már fentebb is leírták, hogy nem augusztus 28-án kellett volna elkezdeni gondolkodni, miért nincs infód semmiről, gondolom még a szakod fb csoportjába se léptél be.

2018. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
az fb csoport miota szamit hivatalos komm csatornanak? eleve magan a faszbukon se vagyok fenn es nem is leszek
2018. aug. 28. 16:59
 24/29 A kérdező kommentje:
allami kepzesre nem lett eleg pontom... megint itelkezunk a korulmenyek ismerete nelkul.... nem mehetek allamira mert ket bsc es egy msc mar van mogottem. szar kis szurkalodasod mellement.
2018. aug. 28. 17:01
 25/29 anonim ***** válasza:
93%
Haha, ha valóban így lenne, akkor lenne fogalmad róla, hogy működnek a dolgok az egyetemen.
2018. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
15%
2 bsc és egy msc után meg minek tanulsz? Miért nem mész végre dolgozni 26 évesen? Mert ez alapján minimum ennyi vagy. 25-ösnek igaza van, ha tényleg 8 éve jársz már egyetemre, pontosan tudod hogy mennek a dolgok.
2018. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

mert amiről még nem is tudok arra még rákérdezni se tudok.


három képzés után miről nem tudsz???

2018. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

17es vagyok


Én segíteni akartam, mert ez tényleg egy probléma és nálunk is jártak így többen, de már nem értem, hogy miért vergődsz ezen ennyit. Írsz egy emailt vagy felhívod őket telefonon, esetleg bemész személyesen és elmondod nekik, hogy ez történt. Nem tudod, hogy mi az oka, de nem kaptál semmilyen tájékoztatást a félévkezdéssel és a teendőkkel kapcsolatban, pedig elviekben felvételt nyertél x szakra és akkor szeretnéd, ha ezt orvosolnák és segítenének neked. Ennyi. Lehet, hogy felháborító ennyi pénzért cserébe, nyilván gondot is okoz az embernek stb., de nem tudom, hogy miért kell ezt ennyire felfújni, mikor egy nap alatt el lehetne intézni. Én egyébként még sosem találkoztam és nem is hallottam olyan egyetemről, ahol minden flottul és gördülékenyen működött és profi volt a kommunikáció. Ez sajnos nem túl gyakori, de egyébként szerintem nem is lehet egyszerű, mert rengeteg hallgató van. Ilyen, de még ennél nagyobb gubancok is elő szoktak fordulni.

2018. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

nemfognak mindenkit egyesével felhívogatni, ha nem ment el beíratkozni

pont nem érdekli őket

2018. aug. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!