Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minek tanuljak ha jól akarok...

Minek tanuljak ha jól akarok keresni (havi 7-800 ezer fölött)?

Figyelt kérdés

Melyik egyetemet szakokat érdemes választani?

Eddig ezeken gondolkodtam: agysebész vagy sebész (mondjuk akkor lehet külföldre kéne mennem) , banki tanácsadó vagy dolgozó, profi fótós.


Szerintetek milyen szakmákkal lehet itthon jól keresni?



2019. jún. 2. 20:30
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/134 anonim ***** válasza:
0%

Jézus atya úristen mi a jó isten történt itt.


A kérdező jófej lehet am valós életbe nyilván itt poénkodik lol. De 👏 h mindenki bevette.


És áááááj much feeling so emotion full trigger háháááá

2019. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/134 A kérdező kommentje:

Vicces, hogy itt olyanok osztják az észt nekem akinek egy egyetemi felvételi meg emelt érettségi gondot okoz ... ne csoda, hogy az életben nem sikeresek.


Lehetőleg olyan válaszoljon, aki témánál tud maradni és a saját területén sikeres vagy sokat keres,ismer olyat akinek jó munkája van.


Nem tudom mi ez a hozzáálás. Nekem előttem még az élet, nagyon okos vagyok, szóval ebből kéne kiindulni.

Nyilván el lehet menni utcátsöpörni is 120-as IQ-val meg lehet az ember miniszterelnök is.


Szóval ilyen kicsinyes dolgokra meg a személyeskedésre nem vagyok kíváncsi.

2019. jún. 19. 12:34
 73/134 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül aki úgy osztja az észt, hogy nem sikeres, az te vagy. Egy álmodozó, csóró kis diák vagy egyelőre. Itt epekedsz sikeres emberek kommentjére, mert egyet sem ismersz ezek szerint még a családodban sem, és nem tudod megkérdezni senkitől sem, hogy minek érdemes továbbtanulni (látszik is az itteni viselkedéseden, hogy milyen közegben és neveltetésben nőttél fel... ). Nem látod milyen szánalmas amit csinálsz? 😂

Nem tudom mit vársz a szaros négyeseiddel, corvinusra, sotera versenyistálló gimikből kerülnek be kitűnő tanulók.

Ha meg ilyen fizetéseket akarsz a legrövidebb idő alatt elérni, akkor az egyetem alatt is magas tanulmányi átlaggal kell rendelkezned, és a külföldi tanulmányok sem ártanak(erasmus, cems, de akár egy külföldi msc is). Hozzászólásaid alapján te ettől olyan messze vagy, mint Makó Jeruzsálemtől. Egy trollkodó, primitív, kretén kis hülyegyerek vagy.

2019. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/134 Fizikakedvelő ***** válasza:
100%
#72:Ez már nem vicc. Undorító amit lenyomsz. Szerintem vagy ilyen arcátlan,mint amilyennek itt előadod magad. Nem vagy okos. Buta vagy. Tájékozódás szintjén legalábbis. Okos emberbe általában szorul némi udvariasság is. Te nem okos vagy,hanem tudálékos. S tényleg egy emelt szintű érettségire se lehet ekkora arccal menni.
2019. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/134 anonim ***** válasza:
89%

"Vicces, hogy itt olyanok osztják az észt nekem akinek egy egyetemi felvételi meg emelt érettségi gondot okoz ... ne csoda, hogy az életben nem sikeresek."


háhááááá big medzsik so feeeeel, normális vagy te te$$a ?


mondj egy személyi számot azt megkérdem rendőr haverom h intézetbol szoktel-e LOL LMAO


de vágod egyrészt 120as IQval ne képzeld magad okosnak, az a retardáltság felső határa LOL. szal vágod LOL


másrészt ha olyan rohadt okos vagy akk kalyak gyakorin nyomod az észt h big medzsik sok zsozsót akarsz zsebelni?? áhhháháháhá


jáááj pali

2019. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/134 anonim ***** válasza:
100%
Megcseszheted a 120 as iq-dat orvosin, haverom akit kidobtak orvosiról Mensa tag, szóval sokkal sokkal "okosabb" mint te, kisgyerek. Elhivatottság, szorgalom és alázat, ezt a 3 kulcsszót vésd a kis agyacskádba mert ha az élet fogja az jobban fog fájni :DD
2019. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/134 anonim ***** válasza:
100%
az orvosin pont nem az IQ számít amugy, hanem kajak a szorgalom meg az érdeklődés lol
2019. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/134 A kérdező kommentje:

75-ős, 77-es: Te jársz orvosira, hogy még magyarul se tudsz rendesen írni meg úgy beszélsz mint egy kőbányai netkaffés kisebbségi?

Már bocs, de ilyen emberek válaszára nem vagyok kíváncsi, mint te.


Nem tudom mennyi az IQ-m, de átlagnál valoszeg magasabb 120-at csak rámondtam, lehet magasabb.

De egyébként is teljesen mindegy a kérdésre válaszoljatok ha kérhetem.


73-as: Corvinusra kitűnők, na ne nevettess már. Haverom unokatesója is Corvinusra jár és amikor mesélt róla akkor tiszta buli az egyetem. Kb. semmit nem tanul és már a vizsgaidőszaka közepén megy bulizni.

Azt mondja majd bankba megy melózni jó pénzért, szóval az se rossz, főleg, ha ilyen laza.

2019. jún. 19. 21:06
 79/134 Fizikakedvelő ***** válasza:
95%

Kérdező. A stílusod minden határt átlépett. Egyszerűen képtelen vagy bizonyítani igazad. Nem fogom neked elhinni, hogy képes vagy orvosira. A jegyeid és a hozzáállásod sem illik az egyetemhez. Biológiából, kémiából, fizikából hányas vagy? Néztél már emelt szintű érettségi feladatokat?

Hidd el kérdező,nem vagy zseni.

2019. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/134 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen felesleges tovább válaszolgatni neki, a kérdés meg lett 50x válaszolva, innentől biztos vagyok benne hogy csak vmi szánalmas kis lúzer lehet aki erre maszturbál amikor épp nincsenek otthon szülei.
2019. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!