Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minek tanuljak ha jól akarok...

Minek tanuljak ha jól akarok keresni (havi 7-800 ezer fölött)?

Figyelt kérdés

Melyik egyetemet szakokat érdemes választani?

Eddig ezeken gondolkodtam: agysebész vagy sebész (mondjuk akkor lehet külföldre kéne mennem) , banki tanácsadó vagy dolgozó, profi fótós.


Szerintetek milyen szakmákkal lehet itthon jól keresni?



2019. jún. 2. 20:30
 81/134 anonim ***** válasza:
100%

# 78

Nem jár neked senkid sem a Corvinusra, nem ismersz te senkit sem ott mucsaröcsögén. :)

2019. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/134 A kérdező kommentje:

Helységneveket nagybetűvel írják utolsó. :)

Egyébként meg városban lakom, nem egy faluban.


A kérdést meg lehet 50x megválaszolták, csak nem a kérdésre jöttek válaszok, hanem kibukott meg megkeseredett emberek válaszai akiknek egy egyetemi felvételi is nehezére esik.

2019. jún. 19. 22:32
 83/134 A kérdező kommentje:
Ha bárkinek még van hasznos válasza a kérdésre az jöhet! Mert jövő szeptemberben kell faktot választanom.
2019. jún. 19. 22:32
 84/134 anonim ***** válasza:
95%

Te csak ne beszélj helyesírásról, "75-ős"...

Nem értem miért jó ez neked, hogy közröhej tárgya vagy :D

2019. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/134 anonim ***** válasza:
62%

"75-ős, 77-es: Te jársz orvosira, hogy még magyarul se tudsz rendesen írni meg úgy beszélsz mint egy kőbányai netkaffés kisebbségi?


Már bocs, de ilyen emberek válaszára nem vagyok kíváncsi, mint te."


Háhhhá jájj te polejke megnyekkent tutterfáj! 😂😂😂😂

Gyáj pelikán pálinka palikám egy szóval nix nyet mondtam hogy orvosira járok gyáááj.


Vágod mi a fizika? Fizikát tanulok azok ilyen kis szar bizergány molekulyák penderegnek a levegcsiben és püff püff ütköznek szal ilyesmi. Ehhez big ész, magas IQ és gigantik tehetség kell. Háháááá lol vágod valszeg én vagyok ebbe a rohadtalma thread -be a legokosabb és páff páff há 😂😂😂😂


Származásom meg ne szóld le te szexista buzogány kendőnéni kopaszfejű mer jönnek a te$$ák és egy kettő püff püff páff páff

2019. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/134 anonim ***** válasza:
0%

"Nem értem miért jó ez neked, hogy közröhej tárgya vagy :D"


Nyeh nyeh nyeh nyeh biggggg feel kek Im triggered why bitch mér szólsz be nekem én se szoltam be de kajak mér vagy ilyen lol

2019. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/134 anonim ***** válasza:
6%
Ezér tart itt az ország mer mindenki ilyen tájparaszt kiszáradt medúzanövendék mint ti
2019. jún. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/134 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném, ahogy te a bce-n láblógatva elvégzed mondjuk a gazdaság- és pénzügy-matekot, kitűnő matekosok jutnak be, emelt érettségivel, 460 pontokkal, és még őket is megszórják, annyira kemény a szak
2019. jún. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/134 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdést meg lehet 50x megválaszolták, csak nem a kérdésre jöttek válaszok, hanem kibukott meg megkeseredett emberek válaszai akiknek egy egyetemi felvételi is nehezére esik."

Vagy csak idióta vagy és azt képzeled, hogy a középiskolában szerzett jegyek bármennyit is számítanak, mikor egy félévben az egyetemen az érettségi anyag 6-8-szorosát is meg kell tanulni néhány nap alatt.

A helyzet az, hogy te elkönyvelted, hogy aki neked nem tetsző választ ad, az biztos megkeseredett, kibukott ember, miközben ez a valóság. Mehetsz lepratelep egyetemre, ami semmi tudást nem ad és a végén még a fizetésed is alacsony lesz, amit legalább el tudsz végezni. Vagy felfogod, hogy a normális egyetemeket nem séta galopp végigcsinálni, mert sokkal rosszabb lesz a pofára esés, ha nem számítasz rá.

2019. jún. 20. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/134 A kérdező kommentje:
Azért az nevetséges túlzás, hogy az érettségi anyag 8-szorosát meg kéne tanulni 1 nap alatt egyetemen. Erősen kétlem, hogy így van.
2019. jún. 20. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!