Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kezdjek újra angolozni?

Hogyan kezdjek újra angolozni?

Figyelt kérdés

Egy éve tettem középfokú nyelvvizsgát. Miután megtudtam az eredményt, annyira örültem, hogy végre nem kell tanulni munka mellett (előtte fejeztem be a fősulit is), hogy gondoltam pihenek egyet. Sajnos kicsit tovább tartott a pihenés a lustaságom miatt. Most szeretnék feleleveníteni mindent.

Hogyan kezdjek hozzá?


2019. aug. 17. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz angolul filmeket, hallgass angol podcastokat, olvass angol cikkeket. 1 év annyira nem sok, hogy mindent elfelejts.
2019. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Duolingo + a neten is van egy csomó online angolozás.

Filmnézés is jó - de az csak a passzív szókincset "tartja ébren"

2019. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy nem az első gondolatod egy angoltanár, aki pontosan fel tudja mérni, milyen gyakorlásra lenne szükséged.
2019. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvassál, amilyen témát szeretsz (bár manapság az olvasás olyan különc dolog lett), és ami szemedbe ötlik nyelvhasználat, és nem tudod, mi ez, annak nézz utána.
2019. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!