Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Pannon Egyetem: Anglisztika?

Pannon Egyetem: Anglisztika?

Figyelt kérdés
Valaki meg tudná mondani nekem, milyenek a tanórán a szóbeli követelmények? Úgy értem sokat kell beszélni majd, vagy inkább a tanár beszél és mi hallgatjuk? Nem azért mert félek tőle csak kíváncsi vagyok és köszönöm a válaszokat előre is.:)
2019. szept. 1. 07:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felejsd el. Csak szenvedés az egész, meg egyébként is, tanárnak NE MENJ! Nem fizet, főleg a nyelvvel nem érdemes foglalkozni, mert akit ez érekel, az külföldre megy!
2019. szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem akartam tanárnak menni.:)
2019. szept. 1. 15:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tudom, de szia csoporttárs. :D
2019. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én jövőre szeretnék menni. :)
2019. szept. 3. 16:36
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
megmondtam hogy NE menjetek mert nincs értelme, nem fogkátok fel??
2019. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, menjek-e vagy nem, hanem az ott lévő tanórákról érdeklődtem. Ne haragudj ha a Te válaszod miatt nem döntök úgy, hogy mégsem megyek. Azért elég furcsa lenne ha egy ember kommentje miatt döntenénk máshogy.
2019. szept. 5. 08:38
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Pedig jobban jársz ha azt teszed amit mondok.
2019. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha mindig azt tettem volna ilyen esetben amit mások mondanak...kicsit vegyél vissza.:D A kérdés továbbra sem az volt, szerinted menjek-e anglisztikára, vagy sem.
2019. szept. 5. 14:39
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én osztatlan angol-némettanár képzésen vagyok a Pannon Egyetemen (ez azt jelenti,hogy anglisztikát és germanisztikát tanulok pedagógiai tárgyakkal kiegészítve). Ha középfokú szinten van a nyelvtudásod, vagy az emelt szintű érettségit meg tudtad csinálni, akkor nem lesz problémád a szóbeli követelményekkel. Vannak előadások (lecture) és szemináriumok (seminar). Az előadásokon a tanár beszél, és te ülsz és hallgatod(nem is kötelező minden előadáson jelen lenni, csak az összes előadás 60%án.) A szemináriumokon kötelező jelen lenni, és ott neked is beszélni kell, de nem sokat, mert kb. 20-30 fős csoportok vannak. Általában több előadás van mint szeminárium, így inkább a tanár beszél, és ti hallgatjátok.
2019. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hozzászólásod!:) Sok sikert a tanulmányaidhoz!:)
2019. szept. 7. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!