Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nem merek angolul beszélni se...

Nem merek angolul beszélni se írni, nem tudok egyszerűen, pedig tanulom, nem megy, többet értek, mint amit beszélni tudok vagy írni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, köszönöm :/ 17/F
2019. szept. 21. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Én egy nagyon jó magántanárt javasolnék. Olyanra, aki képes segíteni minden problémádon :)
2019. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
Ez suliban fordul csak elő?
2019. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézz filmeket és sorozatokat angolul. Eleinte angol felirattal alatta, aztán minél jobban megy, hagy el róla. Ha sokat hallod a nyelvet bátrabb leszel egy idő után. De emellett mindenképp tanulj, akár egy jó magántanárral is.
2019. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez csak suliban szokott lenni :/
2019. szept. 21. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne így állj hozzá!

Keress pl egy beszédpartnert, olvass sokat. Ha kell segítek is. 16.l

2019. szept. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Verd át magadat a nem merésen. Ha nem vagy klinikai eset, akkor meg tudod tenni. Mikor én ki kívántam űzni a beszéddel kapcsolatos gátlásaimat, elmentem egy nyelvtanfolyamra, és minden lehetséges alkalommal feltettem a kezemet. És amikor sejteni kezdtem a tavasszal, hogy lehet, hogy csak az itt beszélés gátlását gyilkoltam ki, akkor fájó szívvel elmentem egy másik nyelviskolába ősszel.

Előtte én is picsogtam, hogy de nekem ez nem megy. De mikor picsogtam, akkor is tudtam persze, hogy másképpen nem lehet megszabadulni tőle, csak ha belevág az ember.


Mindenki többet ért, mint amennyit használ aktívan...

2019. szept. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!